سیب‌اپ

بزرگترین اپ‌استور ایرانی


دریافت سیب‌اپ
digikala

اپ اسـتـور ایـرانـی،

سیب‌اپ چیست و چه مزیت‌هایی دارد؟

نصب راحت‌ همه‌ی برنامه‌ها

اگر دسترسی به اپ استور براتون سخته، با محدودیت‌های مختلف اون دست و پنجه نرم می‌کنید و دائما خطاهای مختلفی مثل ۱۰۰۹ دریافت می‌کنید، سیب‌اپ مناسب‌ترین راه‌حل برای دانلود اپلیکیشن‌های آیفونه!

بدون نیاز به Apple ID و Gift Card

برای استفاده از سیب‌اپ، نه به اپل آیدی نیاز دارید نه گیفت کارت. فقط کافیه سیب‌اپ رو نصب کنید! توی سیب‌اپ به بیش از ۱۵ هزار اپلیکیشن رایگان و غیر رایگان اپ استور بدون محدودیت دسترسی خواهید داشت.

تنها اپ استور رسمی ایرانی

سیب‌اپ تنها اپ استور ایرانیه که به صورت رسمی با کسب‌ و کارهای داخلی همکاری می‌کنه. شما می‌تونید از طریق سیب‌اپ، اپلیکیشن‌هایی مثل فروشگاه‌های اینترنتی داخلی، بانک‌ها و... رو از طریق ارتباطات امن دانلود و بروز کنید.

سرعت دانلود بالا

سرورهای سیب‌اپ به گونه‌ای بهینه شده که برای دانلود اپلیکیشن‌ها، بالاترین سرعت رو تجربه می‌کنید و شگفت‌زده می‌شید. قطعی و سرعت لاک‌پشتی توی سیب‌اپ جایی نداره!

پردانلود‌ترین‌ برنامه‌های سیب‌اپ

مشاهده برنامه‌های بیشتر

سوالات متداول شما

چرا سیب اپ فقط از داخل ایران کار می‌کنه؟
به دلیل رعایت مسائل امنیتی و همچنین محدودیت‌های ایجاد شده توسط اپل، در حال حاضر دسترسی به سیب اپ تنها از داخل ایران امکان پذیره. تیم فنی سیب اپ در تلاشه تا محدودیت‌ها رو کاهش بده.
چگونه سیب اپ رو نصب کنیم؟
خیلی راحت! به Sibapp.com مراجعه کنید و روی دکمه‌ی نصب سیب اپ کلیک کنید. بعد از نصب، از منوی Setting پروفایل سیب اپ رو Trust کنید و وارد اپلیکیشن بشید.
اشتراک ویژه چیه؟
توی سیب اپ برای دانلود اپلیکیشن‌های اپ استور، نیاز به تهیه‌ی اشتراک ویژه دارید. بعد از تهیه اشتراک ویژه، به آرشیو خیلی بزرگی از اپلیکیشن‌های غیر رایگان اپ استور دسترسی خواهید داشت و می‌تونید به مدت نامحدود از اون‌ها استفاده کنید.

برنامه خود را در سیب‌اپ منتشر کنید

عضویت رایگان

دانلود راحت و بدون محدودیت کاربران

سهولت قرار دادن برنامه

ثبت‌نام / ورود