درباره ما

معرفی سیب‌اپ

همیشه یکی از دغدغه های کاربران دستگاه های مجهز به آی او اس مانند آیفون و آیپد در ایران، دریافت بی دردسر اپلیکیشن های اپ استور بوده و حتی بسیاری که امکان خرید از استور اصلی اپل را ندارند، دنبال راهی برای دسترسی به آنها بوده اند.

اپ استور ایرانی سیب اپ که از آذر 94 فعالیت خود را آغاز کرده است باپشت سر گذاشتن تمامی موانع سخت و دشوار این راه،آسان ترین راه ممکن برای دسترسی و استفاده از به روز ترین اپلیکیشن های حوزه آی او اس را در اختیار کاربران ایرانی قرار داده است.

یکی از بزرگترین مشخصه های سیب اپ، دور زدن تحریم های اپل در قبال استفاده از اپلیکیشن های اپ استور اپل است، این مهم که مشخصه اصلی سیب اپ است، ویژگی های قابل توجه دیگری را نیز به همراه آورده که یکی از آنها، عدم نیاز به گیفت کارت و حتی اپل آیدی برای استفاده از اپلیکیشن ها است. دسترسی به اپلیکیشن های پولی به صورت رایگان و بدون پرداخت، سیب اپ را مناسب‌ترین گزینه برای کاربران  دستگاه های مجهز به سیستم عامل ios کرده است.

مطمئنا اگر از کاربران قدیمی گوشی ها و تبلت های اپلی باشید، پس از نصب اپ استور سیب اپ، متوجه شباهت های کاربردی بسیار این استور با اپ استور اصلی اپل خواهید شد. سهولت دسترسی به گزینه دانلود برای اپلیکیشن ها، رابط کاربری ساده و سرعت بالا در دریافت آنها به واسطه‌ی استفاده از سرورهای داخلی، سیب‌اپ را به یک گزینه‌ی ضروری برای دستگاه کاربران iOS تبدیل کرده است.

سیب‌اپ آرشیوی به ارزش بیش از ۴۰۰ میلیون تومان اپلیکیشن(بیش از ۱۵ هزار اپلیکیشن) را در دسترس مخاطبان قرار می‌دهد. با این حال سیب‌اپ سیستم اشتراک کاملا ارزان قیمت و مقرون به صرفه‌ای را ارائه می‌دهد که کاربران با خرید این سرویس‌ها که به صورت ۳۱ روزه (۱۵۰۰۰ تومان)، ۶۲ روزه (۲۷۰۰۰ تومان) و ۹۴ روزه (۳۶۰۰۰ تومان) هستند، به صورت نامحدود به تمامی امکانات اپ استور سیب اپ دسترسی پیدا می‌کنند. نکته‌ی جالب در مورد سیب‌اپ، امکان نصب چند نسخه از شبکه‌های اجتماعی پرکاربرد مانند تلگرام و اینستاگرام در آن واحد است و کاربر دیگر نیاز به نصب برنامه‌های جانبی و غیراستاندارد برای استفاده‌های چندگانه نخواهد داشت. این را هم در نظر داشته باشید که در صورت اتمام اشتراک، اتفاقی برای اپلیکیشن‌های نصب شده از طریق سیب‌اپ در دستگاه رخ نخواهد داد و همچنان می‌توان علاوه بر استفاده از آنها، به‌روزرسانی‌های جدید را هم لحاظ کرد.

لازم به ذکر است که برای دریافت و نصب اپلیکیشن سیب‌اپ، نیاز به هیچ کانفیگ به خصوص یا نصب برنامه‌های جانبی نیست. از طرفی، برنامه هیچ کاری با اپل‌‌ آی‌دی شما ندارد و نیاز به حتی جیلبرک کردن دستگاه نیست.

همچنین سیب اپ بستر مناسبی برای توسعه دهندگان فراهم آورده است ، و توسعه دهندگان میتوانند بدون طی مراحل پیچیده اپل  مانند دریافت و ساختن اکانت برنامه نویسی اپل ،هزینه بالای تبلیغات بین المللی ،به رسمیت نشناختن رسمی اپلیکیشن های ایرانی و اعمال محدودیت های پرداخت درون برنامه ها و...

و  بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای اپلیکیشن خود را پس از احراز هویت در کمتر از 3 روز درون اپ استور سیب اپ قرار دهند. پس اگر کاربران به دنبال نصب اپلیکیشن‌های مطرحی مانند ایرانسل من، تپسی، دیجی‌کالا و حتی اپلیکیشن‌های مهم موبایل بانک باشند، اپ استور سیب‌اپ آسان‌ترین راه ممکن برای دسترسی به این اپلیکیشن‌ها برای دستگاه‌های آیفون و آیپد است.


logo-samandehi