تعیین سن بارداری

تعیین سن بارداری

فرشاد رضوی پور
68.74 MB
دانلود
تعداد دانلود 2787 بار

توضیح

این نرم افزار جهت استفاده متخصصین محترم، ماما های گرامی و تمامی مادران باردار کشورمان طراحی شده است.

  • شما با این نرم افزار می توانید: 1- سن جنین در زمان حال را بر اساس سونو گرافی های قبل به طور دقیق حساب کنید. 2- سن جنین بر اساس LMP(اولین روز، آخرین قاعدگی) را به طور دقیق حساب کنید. 3- همچنین تاریخ زایمان مادر را بر اساس LMP محاسبه کنید.

با توجه به اینکه سونوگرافی از هفته 7 تا 24 با خطای یک هفته سن حاملگی را مشخص می کند و بعد از 24 هفته احتمال خطا زیاد شده و ممکن است تا 2.5 هفته خطا وجود داشته باشد، بهتر است در خانم های باردار حداقل یکبار تا قبل از هفته 24 با سونوگرافی سن حاملگی تعیین گردد.

دانستن سن حاملگی مادر برای مراقبت های هفتگی، آزمایشات غربالگری، سونوگرافی های آنومالی و بسیاری از موارد دیگر ضروری است.

این نرم افزار بدون هیچ خطایی و با احتساب ماههای 30، 31، 29 روزه و حتی سالهای کبیسه، سن دقیق حاملگی مادر را در اختیار شما قرار می دهد.

مادران گرامی:

  • جهت دانستن سن حاملگی دقیق خود به سونوگرافی های بالای 24 هفته اطمینان نکنید..!!

تاریخ یکی از سونوگرافی های زیر 24 هفته خود، و سن جنین در همان سونوگرافی را وارد بخش " سن جنین بر اساس سونوگرافی" در نرم افزار کرده، تا هفته ی حاملگی خود ( یعنی :سن جنین خود) را به طور دقیق متوجه شوید.

  • در صورتی که سونوگرافی در اختیار ندارید فقط با دانستن تاریخ" اولین روز، آخرین قاعدگی" خود در بخش " تعیین سن جنین بر اساس LMP" در نرم افزار، سن جنین خود را به صورت دقیق محاسبه کنید.

  • برای تعیین زمان زایمان نیز، تاریخ" اولین روز، آخرین قاعدگی " خود را وارد بخش " تعیین زمان زایمان" در نرم افزار کرده، تا روز ختم بارداری را پیش بینی کنید.

شماره پشتیبانی

09030737807

Description

  • You can use this app determine the gestational age.

logo-samandehi