داستان انگلیسی+ترجمه

داستان انگلیسی+ترجمه

علی شکاری فرد
3.06 MB
دانلود
تعداد دانلود 11481 بار

توضیح

از طریق خواندن داستان های کوتاه زبان انگلیسی را بیاموزیم یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی استفاده از داستان می‌ باشد که گام به گام توانایی خواندن مخاطب را تقویت می‌کند. این روش در حقیقت زبان انگلیسی را با استفاده از ساختار زبان انگلیسی آموزش می‌دهد و مانند یک شهروند عادی انگلیسی زبان که از کودکی گام به گام زبان مادری خود را فرا می گیرد، عمل می کند.

از نقاط قوت این روش این است که کلمات و لغات جدیدی که در سیر داستان فراگرفته می شود به سرعت وارد حافظه ی دراز مدت خواهد شد چرا که کلمات جدید در روند داستان و در ارتباط با ماجرای داستان شکل می گیرند و لذا تا مدت های مدیدی در ذهن باقی خواهد ماند در حقیقت کلمات و ساختار های زبانی جدید استفاده شده مانند یک قربانی است که در تار عنکوبت ذهن به دام افتاده است.

این مجموعه شامل بیش از 70 داستان کوتاه انگلیسی به همراه ترجمه فارسی برای شما گردآوری شده است. تا هرچه بیشتر با زبان انگلیسی تسلط پیدا کنید.

امکانات : نشانه گذاری آخرین مطالعه برای خواندن از همان قسمت در ورود بعدی به نرم افزار افزودن مطلب مورد علاقه به لیست علاقمندیها جستجوی یک کلمه در بین محتوای کل بانک داده تغییر اندازه قلم رفتن به مطلب بعدی و قبلی با یک کلیک بزرگ نمایی تصاویر

شماره پشتیبانی

9913498412

logo-samandehi