digi100 | دیجی 100

digi100 | دیجی 100

محسن حسینی
15.85 MB
دانلود
تعداد دانلود 16 بار

توضیح

امروزه خرید اینترنتی برای بسیاری از مردم آشناست و نیازی نیست از دلایل حضور در این کسب و کار بگوییم. فروشگاه اینترنتی دیجی100 در سال 1390 با هدف عرضه محصولات دیجیتال تاسیس گردید. اما به مرور و با توجه به نیاز مشتریان و مخاطبین، محصولات دیگری را نیز به مجموعه خود اضافه نمودیم.

همه ما میدانیم در سراسر دنیا زمان برای مردم اهمیت بسیاری زیادی دارد و بیشتر مردم خرید های خود را با روش مدرن و جستجو در دنیای اینترنت انجام می دهند که هم در زمان خود صرفه جویی میکنند و هم راحت تر با مقایسه محصولات و قیمت آنها خرید خود را انجام می دهند.

دیجی 100 هم بنا نهاده شد تا به عنوان یک برند قابل اعتماد در حوزه فروشگاه های آنلاین در خدمت عموم مردم ایران زمین قرار گیرد و به امید پیشرفت روز افزون و به روز در این حوزه فعالیت خود را ادامه خواهد داد.

اهداف اصلی این فروشگاه عبارت اند از:
کاستن از سفرهای درون شهری غیر ضروری است
عرضه کالاهای نو و اصل و عدم عرضه کالاهای فیک و دست دوم
همچنین در قیمت گذاری های خود تلاش کرده که با کم کردن حاشیه سود و عرضه بیشتر محصولات در کور سوی اعتماد مردم قرار گیرد.

شماره پشتیبانی

88845105

Description

Today, online shopping is familiar to many people, and we need not say why we are in this business. Digi100 Online Store was established in 2011 with the aim of offering digital products. But we have also added other products to our collection as we meet the needs of our customers and audiences. The main goals of this store are: It is unnecessary to reduce urban trips Supply of new and original goods and non-supply of fake and second hand goods In its pricing, it has also tried to keep people in the blind by reducing profit margins and offering more products.

logo-samandehi