همیشه | Hamisheh

همیشه | Hamisheh

هوتن مکری
26.34 MB
دانلود
تعداد دانلود 3180 بار

توضیح

اپلیکیشن همیشه پلتفرمی برای ارتقای سبک زندگی شماست. ما با دوره های ورزشی مختلفی در رشته های مختلف این ضمانت را به شما خواهیم داد که با توجه به علاقه و توان جسمانی خود، بی شک خواهید توانست تا دوره ی مناسب خودتان را پیدا کنید و به قول مربی های همیشه به بهترین خودتان برسید.
فارغ از دوره های ورزشی مختلف، در همیشه ما با آیتم های آشپزی تحت عنوان بشقاب با شما هستیم. در بشقاب همیشه ما قصد داریم تا قبل از هر چیزی ترس درونی از آشپزی را در شما از بین ببریم تا با یکدیگر غذایی درست کنیم که هم در سریع ترین زمان ممکن تهیه بشه و هم سالم و تازه باشه . غذاهایی که انرژی کاملی برای یک روز پر نشاط رو به شما بدهد.
البته همیشه به این جا خلاصه نمی شود . ما کلی آیتم دیگر هم برای شما تهیه کرده ایم که از بین آن ها می توانیم به مشاوره های مختلفی که در همیشه داریم تحت عنوان کیلینیک .اشاره کنیم .
شما همچنین می توانید از موزیک پلیر همیشه استفاده کنید و با شنیدن کلی آهنگ پر انرژی حسابی روحیه خود را بالا ببرید .
با بیش از صد جلسه و ویدیو مختلف و کلی ویژگی های دیگر ما در همیشه، کنار شما هستیم تا بتوانید با هم یک حس خوب را تمدید کنیم .
شما گرفتن اشتراک در اپلیکیشن همیشه می توانید از تمام این محتوا های موجود به همراه کلی اتفاق خوب دیگر که در آینده برای شما ترتیب داده ایم برخوردار شوید .

Description

The Hamisheh app is a healthy life-style platform which help you to improve your life and support you to make it healthier. with lots of bunch of videos in Fitness,Cardio,Body Building, Trx, Pillates and also Yoga. We also produce so many additional video in cooking and health care. we also have some short video for warm up - cool down and ABS . Hamisheh is trying to bring work-out to your home and help you to exercise anywhere,any time without using any kind of accessories and materials

logo-samandehi