چهار ساعت سرنوشت‌ساز | Four Super Hours

چهار ساعت سرنوشت‌ساز | Four Super Hours

توسعه علم و دانش اطلس
7.25 MB
دانلود
تعداد دانلود 28 بار

توضیح

تمام افراد در قسمت اعظم حیات شون، در حال برقراری ارتباط با دیگرانن، اما در این مورد آموزش مناسبی ندیده‌اند و بیشتر از طریق آزمون و خطا، سعی در پیدا کردن راهی مناسب برای برقراری ارتباط با دیگران دارن. این تلاشها در بسیاری از موارد به نتیجه نمی‏رسه، چرا که افراد به دنبال شناسایی فرمولی دائمی و یکسان برای همه اطرافیان هستن. این در حالیه که انسانها علیرغم وجود برخی شباهت‌ها، تفاوت‌های اساسی زیادی با هم دارن. اونها برای بیان یک موضوع، از افعال و کلمات مشابهی استفاده نمی‌‌کنن. حتی در لحن و تن صداشون با هم متمایزن و بعضا برای بیان کردن منظورشون، از حرکات بدن هم کمک می‌گیرن‌‌. ترکیب زبان بدن‌، لحن صدا‌، و کلمات و افعال، باعث شده افراد روش‌های متفاوتی برای برقراری ارتباط با دیگران داشته باشن‌‌ که بعضا ممکنه برای برخی، سوء تفاهم یا حتی ناراحتی ایجاد کنه.

در این دروه آموزشی ابتدا گزارش کاملی از ویژگی‌های رفتاریتون به شما ارائه می‌شه. بعد با ویژگی‌های رفتاری تیپ‌های مختلف شخصیتی آشنا می‌شین و توانایی بازگشایی رموز رفتاری افراد و پیش بینی رفتار اون‌ها رو بدست میارین.
سپس باهم بررسی می‌کنیم که هر تیپ شخصیتی، در چه موقعیت‌هایی بهتر عمل می‌کنه و می‌آموزین چطور می‌تونین روابط بهتری با تیپ‌های مختلف برقرار کرده و اونها رو تحت تاثیر قرار بدین و در اون‌ها نفوذ کنین.

شماره پشتیبانی

02188999007

logo-samandehi