آسان سوپر | asansuper

آسان سوپر | asansuper

سینا میرزائیان
0 MB
دانلود
تعداد دانلود 426 بار

توضیح

  • اولین سوپر مارکت آنلاین استان البرز با تضمین برترین قیمت * وبسایت آسان سوپر تحت پوشش شرکت سینا طعام یاران با بیش از 27 سال سابقه فعالیت در صنعت تهیه و توزیع فرآورده های غذایی لبنی و پروتئینی و نماینده رسمی بیش از 20 شرکت غذایی و عامل توزیع بیش از 250 برند مختلف غذایی در سطح استان البرز در تیر ماه سال 97 در بستر اینترنت راه اندازی گردید.

شرکت سینا طعام یاران پیش از این درضمینه توزیع فرآورده های غذایی به صورت شاهرگی و مویرگی برای بنکداران مواد غذایی و سوپر مارکت داران فعالیت کرده و می نماید. از این رو پس از 27 سال سابقه کار درخشان با توجه به پیشرفت و تحولات اخیر بستر اینترنت به منظور پرهیز از تردد های غیر ضروری در سطح شهر ، تامین کالا با کیفیت بالا، مناسب ترین قیمت ودر کوتاه ترین زمان اقدام به عرضه مستفیم محصولات غذایی ، لبنی ، پروتئینی و ... برای شهروندان گرامی در وبسابت آسان سوپر مینماید.

فروشگاه آسان سوپر با گردآوری بیش از 4000 قلم محصول با کیفیت بهترین و مقرون به صرفه ترین هایپر مارکت برای خرید مایحتاج روزانه شما میباشد. همچین از دیگر مزایای آسان سوپر ، گارانتی کیفیت و قیمت محصول می‌باشد، که شامل بازگشت وجه یا تعویض محصول در صورت عدم رضایت مشتری از نوع بسته‌بندی محصول یا ایرادی در قیمت و کیفیت می‌باشد.

آسان سوپر امیدوار است با ارائه بهترین خدمات فروش و پس از فروش و با تکیه بر سیستم کاری مشتری مداری و با ارایه انواع تضمین و گارانتی برای محصولات عرضه شده در این فروشگاه خریدی لذت بخش توام با رضایت برای مشتریان عزیز فراهم نماید.

شماره پشتیبانی

02633144

logo-samandehi