Begardim

Begardim

پروانه سپهر ایرانیان
2.88 MB
دانلود
تعداد دانلود 125 بار

توضیح

بانک جامع تورهای گردشگری در استان خوزستان

با اپلیکیشن "بگردیم" شما می توانید لیست کاملی از تورهای متنوع داخلی و خارجی را متناسب با بودجه و نیازتان بیابید و دیگر نیازی به مراجعه به همه آژانس های مسافرتی و صرف وقت و هزینه نیست.

با "بگردیم" شما همواره از آخرین تورهایی که در سطح استان وجود دارند مطلع خواهید شد و تنها با یک جستجوی سریع اطلاعات کاملی از جزییات تور مورد نظر را بدست می آوردید.

مزیت بزرگ "بگردیم" این است که شما بعد از انتخاب مقصد خود می توانید همه تورها را ببینید و آن ها را براساس هزینه، هتل، تعداد شب اقامت، ایرلاین و ... مقایسه کرده و بعد از بررسی کامل آن را به علاقه مندی های پروفایل خود اضافه کرده و یا فورا با آژانس مورد نظر ارتباط بگیرید.

با نصب اپلیکیشن "بگردیم" و معرفی آن به دوستان خود، امتیاز خود را جهت شرکت در قرعه کشی های "بگردیم" بالا ببرید. جمع این امتیازات را می توانید در قسمت پنل کاربری خود مشاهده کنید.

علاوه بر آن در اپلیکیشن "بگردیم" می توانید با جاذبه های توریستی ایران و جهان آشنا شده و تصاویر و ویدیوهای آن ها را مشاهده بفرمایید. ضمنا می توانید سفرنامه های کاربران را نیز مطالعه کرده و تجربه آن ها را از سفرهایشان بخوانید و حتی خودتان تجربه خود را در قالب سفرنامه برای ما بنویسید و امتیازتان را بالا ببرید.

آدرس سایت : www.begardim.net

شماره پشتیبانی

09369774348

logo-samandehi