دینگ | DINNNG

دینگ | DINNNG

نوآوران ارتباطات ادیب
0 MB
دانلود
تعداد دانلود 96273 بار

توضیح

دینگ متفاوت ترین اپلیکیشن درخواست خودرو آنلاین است. با دینگ میتوانید در هر مکان و هر زمان درخواست خودرو دهید و با قیمت های مناسب به مقصد خود برسید.دینگ در حال فعالیت در تهران است.

سرویس های دینگ: دینگ معمولی: مقرون به صرفه ترین سرویس دینگ با کیفیت بالا و خدمت رسانی عالی. دینگ گلد:برای تجربه یک سفر لوکس از این سرویس استفاده کنید. دینگ بانوان: این سرویس مختص بانوان است.

طریقه استفاده: ۱.مبدا و مقصد را بر روی نقشه مشخص کنید. ۲.نوع سرویس(دینگ،رزرو،دُنگی و دراختیار) را انتخاب کنید و درخواست دهید. ۳.نزدیک ترین میزبان درخواست شما را قبول میکند. ۴.می توانید به صورت اعتباری یا نقدی پرداخت کنید. ۵.در پایان سفر به راننده امتیاز دهید.

مزایای استفاده از دینگ: سرویس های متنوع امکان پرداخت بصورت نقدی و اعتباری امکان انتخاب مسیر دوم امکان توقف در مسیر مشاهده زنده ماشین بر روی نقشه امکان معرفی دوستان و درآمد از طریق آن پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

سرویس های در اختیار و رزرو دینگ در اختیار: در صورتی که بخواهید در یک روز و در چند ساعت به چندین مکان مختلف سفر کنید میتوانید با استفاده از سرویس در اختیار این کار را براحتی و با هزینه کم انجام دهید. فقط کافیست درخواست خودرو را بزنید و با مشخص کردن مبدا و زمان در اختیار ،کل سفرهای خود را در یک روز با همان خودرو انجام دهید. رزرو: سرویس رزرو ،سرویس متفاوت و بروزیست که امکان درخواست و رزرو خودرو را از چند ساعت قبل به مسافر میدهد. مسافر میتواند در هنگام درخواست خودرو ، رزرو را فعال کند و با وارد کردن آدرس و ساعت مورد نظر ، خودرو را در محل و ساعت از قبل تعیین شده ملاقات کند. با استفاده از این سرویس زمان تلف شده کمتری خواهید داشت و سر ساعت به مقصد خواهید رسید.

وبسایت: www.dinnng.ir آدرس کانال تلگرام: https://t.me/dinnngofficial آدرس صفحه اینستاگرام: https://www.instagram.com/dinnngofficial تلفن تماس: ۰۲۱۸۷۷۴۶

شماره پشتیبانی

02187746

logo-samandehi