Fixio

Fixio

امیر سرکندی
12.98 MB
دانلود
تعداد دانلود 3587 بار

توضیح

• معماری ساختمانی : طی سه نسل و بیش از 50 سال تجربه در معماری، طراحی، ساخت، نظارت و بازسازی • خدمات سازمانی : بیش از 26 سال تجربه مدیریت اجرائی دربنگاههای اقتصادی وسازمانهای دولتی • خدمات شخصی : بیش از 150 نفر نیروی ماهر و متخصص با میانگین 10 سال تجربه در ارائه خدمات • خدمات انحصاری : مشارکت با بیش از 10 شرکت خدماتی خاص برای ارائه خدمات تخصصی و حرفـــه ای و سلامت

گروه خدمات شخصی شامل 12 نوع خدمات هوشمند که مشتریان می توانند بدون صرف هزینه و انرژی رفت و آمد در سطح شهر بصورت شخصی در منزل یا محل کار از آن بهره مند شوند. دارای خدماتی از قبیل : نظاقت داخلی ، آرایشگاه ، اتوشویی و خیاطی ، باغبانی ، نگهداری از سالمندان ، ورزش و ... میباشد . گروه خدمات ساختمانی شامل چهار بخش با بیش از 36 خدمت و نزدیک به 100 فعالیت که بصورت یکپارچه از زیربنا تا سقف عملیات درون و برون ساختمانی برای آپارتمان، ویلا، برج و مجموعه مسکونی و اداری و تجاری طراحی شده است.

گروه خدمات خودروئی دارای خدماتی از قبیل : بیمه ، سرویس ، شستشو میباشد .

گروه خدمات 24 ساعته شامل خدماتی است که در طول شبانه روز مشتریان بصورت اجتنابح ناپذیر نیاز دارند و دسترسی به آن در زمان محدود نقش بسزائی را برای مشتریان ایفا می نماید.

حال خانه خوب است چون همه چیز تمیز و سالم و رو براه و در یک کلام << درست >> است. با فیکسیو خانه؛ خودرو محل کار یا هرجای دیگری که باشید . بی عیب و نقص خواهد بود . وقتی حال خانه و محیط اطرافمون خوب باشد حال خودمان بهتر میشود . پس با کمک فیکسیو اجازه ی وجود هیچ گونه خرابی یا <<نادرستی>> را در جایی که هستید ندهید .

کار درست ها در خدمت شما نیرو های فیکسیو با حساسیت انتخاب شده اند .پر انرژیو آماده به خدمت هستند و کار خود را بلدند. نه تنها کار درستی بلکه درست کاری هم ارزش های اصلی فیکسیو است تا خدمات هم درست و مناسب ارائه شوند و هم مطمئن و منصفانه .
سلامت کار و کارشناس برای ما بیشترین اهمیت را دارد.

شماره پشتیبانی

02188852910

logo-samandehi