هومینگ – سامانه خرید، فروش و اجاره ملک

هومینگ – سامانه خرید، فروش و اجاره ملک

نگین تجارت آپامه
40.43 MB
دانلود
تعداد دانلود 7645 بار

توضیح

با هومینگ آنلاین خانه خود را پیدا کنید.

هومینگ به عنوان یک بانک املاک آنلاین در راه خرید، فروش، رهن و اجاره ملک‌تان به شما کمک می‌کند. اگر به دنبال خرید یا اجاره خانه هستید، می‌توانید خانه موردنظرتان را در میان فایل‌هایی که در شهرها و محله‌های مختلف در هومینگ وجود دارند، انتخاب کنید. فیلترهای تخصصی، اطلاعات کامل و عکس‌های 360 درجه به شما کمک می‌کند که با صرف کم‌ترین زمان به ملک دلخواهتان برسید. همچنین هومینگ با برداشتن واسطه‌ها امکان ارتباط مستقیم با مالک را برای شما فراهم کرده است. حتی می‌توانید برای اجاره آپارتمان، سوییت یا ویلا در زمان سفر از هومینگ استفاده کنید. با وارد کردن شهر، محله و بودجه‌تان به راحتی محل اقامت خود را پیدا کنید.

همچنین با هومینگ می‌توانید به راحتی خانه خود را در بیش از 30 شهر ایران ثبت کنید و با وارد کردن اطلاعات کامل ملک خود به سرعت مشتری نهایی خانه‌تان را پیدا کنید.

** از مزایای استفاده از سایت و اپلیکیشن هومینگ می‌توان به این موارد اشاره کرد:

امکان ثبت رایگان ملک از طریق هومینگ یا اپلیکیشن آپ

شما می‌توانید از طریق دانلود اپلیکیشن هومینگ یا از طریق اپلیکیشن آپ، ملک خود را به صورت رایگان به مجموعه‌ی بزرگ فایل‌های ثبت شده در هومینگ اضافه کنید.

1- امکان ارتباط مستقیم با خریدار نهایی

با سپردن مسکن و مستغلات خود به هومینگ می‌توانید در معرض دید بسیاری از مشتریانی که هر لحظه برای اجاره یا خرید ملک و مغازه دلخواه‌شان در حال جست‌وجو هستند، قرار بگیرید.

2- کاهش تماس‌های بیهوده به دلیل ثبت اطلاعات کامل ملک با ثبت عکس و اطلاعات کامل ملک و پر کردن تمامی قسمت‎‌های مربوط به آپارتمان، زمین یا مغازه می‌توانید با کمترین اتلاف وقت مشتری نهایی ملکتان را پیدا کنید.

3- نمایش ملک شما روی اپلیکیشن آپ (آسان پرداخت)

علاوه بر سایت و اپلیکیشن هومینگ، ملک شما از طریق اپلیکیشن آپ در دسترس است و خریدان و مستاجران می‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن به فایل‌های ثبت شده در هومینگ دسترسی داشته باشند.

4- ایجاد تجربه‌ی بیشترین بازدید ملک برای شما

هومینگ با بیشترین بازدید در زمینه خرید، فروش، رهن و اجاره خانه، مسکن و ملک شما را به مشتریان نشان می‌دهد. علاوه بر این، هومینگ ملک شما را با توجه به ویژگی‌ها و کاربردش در دسته‌بندی‌هایی قرار می‌دهد و این مورد امکان دیده شدن ملک‌تان را افزایش می‌دهد.

** امکان جست‌وجوی ملک در بیش از 30 شهر ایران

هومینگ در بیش از 30 شهر ایران نمایندگی دارد. شما می‌توانید ثبت یا جست‌وجوی ملک و زمین را علاوه بر شهر تهران، در شهرهای شیراز، مشهد، اصفهان، تبریز، ساری، گرگان، همدان، کرمان، رشت، بندرعباس، اهواز، محمودآباد، کیش و ... امکان‌پذیر می‌کند.

1- فیلترهای تخصصی برای جست‌وجو

فیلترهای تخصصی مربوط به ملک در هومینگ به شما کمک می‌کند که به راحتی و بر اساس اولویت‌هایتان ملک‌های متناسب را انتخاب کنید و زمان زیادی را برای جست‌وجوهای بی‌نتیجه هدر ندهید و قیمت خرید و اجاره املاک را مقایسه کنید.

2- دسترسی به جزییات کامل و تصاویر ملک

شما می‌توانید از طریق هومینگ ملک درخواستی‌تان را از میان املاک ثبت شده با جزییات و اطلاعات کامل و دقیق انتخاب کنید. این اطلاعات دقیق به شما امکان مقایسه‌ ملک‌ها را می‌دهد و شما می‌توانید با دیدن تصاویر کامل ملک انتخاب بهتری داشته باشید.

3- امکان ارتباط مستقیم با مالک

هومینگ واسطه‌ها را کنار می‌زند و فضایی فراهم می‌کند که شما بتوانید با مالک‌ به طور مستقیم تماس بگیرید و در مناسب بودن ملک موردنظر با خانه درخواستی‌تان به طور مستقیم با مالک به توافق برسید و هزینه‌ی کمتری را در خرید یا اجاره متقبل شوید.

4- دسترسی به فایل‌های اجاره توریستی

شما می‌توانید در زمان سفر از گزینه ملک‌های توریستی هومینگ استفاده کنید. ابتدا شهر خود را وارد کرده و پس از انتخاب محله‌ی موردنظرتان، موارد اجاره ویلا و سوییت روزانه را ببینید و خانه دلخواهتان را برای اقامت یک یا چند روزه انتخاب کنید.

اطلاعات بیشتر: https://homing.co

اینستاگرام : Homing.ir@

مشاوره رایگان: 021 96622000

شماره پشتیبانی

02196622000

Description

Homing shows your dream house or apartment for rent and sale. You can look through thousands of houses recorded by owners. Homing makes finding proper interesting houses very simple, convenient and fast for its users. You may apply veriety of advance filters in your search.

logo-samandehi