شارژآمد

شارژآمد

سامان اسمی
12.72 MB
دانلود
تعداد دانلود 9382 بار

توضیح

شارژ بخرید و درآمد کسب کنید.

در شارژآمد علاوه بر سهولت در خرید شارژ، می توانید از طریق معرفی برنامه به دوستانتان درآمد قابل توجهی را کسب کنید.  روزانه افراد بسیار زیادی برای تلفن همراه خود شارژ تهیه می کنند. عموما سود فروش شارژ به شرکت های بزرگی میرسد که بهتر تبلیغ می کنند و در نتیجه توجه کاربران بیشتری را به سوی خود جلب می کنند. شارژامد سود حاصل از خرید شارژ را از حالت متمرکز خارج کرده و آن را میان کاربران توزیع می کند.

درآمد شما چطور محاسبه می شود؟ بابت هر شارژی که خودتان خرید میکنید ۳۵ درصد سود حاصل از خرید شارژ به شما تعلق میگیرد. (سود شارژ مبلغی است که از طرف شرکت سرویس دهنده تحت عنوان سود به ما داده می شود و برای اپراتورهای مختلف، متفاوت است) علاوه بر این میتوانید با معرفی دوستانتان به برنامه از خرید آنها نیز  25 درصد امتیاز و درآمد کسب کنید.

چقدر میتوانم درآمد داشته باشم؟

محدودیتی وجود ندارد.

امنیت پرداخت در شارژآمد به چه صورت است؟

شارژآمد برای حفاظت از اطلاعات شما از پروتکلهای امنیتی مختلفی استفاده میکند و در حال حاضر جزء امن ترین روشهای خرید شارژ می باشد. ما از درگاه بانکی وب و موبایلی یا MPG برای پرداخت شما استفاده میکنیم. همچنین متصل به سامانه ی پیوند بانک مرکزی هستیم که به شما این امکان را میدهد که کارت را در برنامه وارد نفرمایید. این روش منطبق بر آخرین دستورالعمل های بانک مرکزی می باشد. تمام ارتباطات رمزنگاری شده و تبادل اطلاعات روی بستر SSL انجام می شود. امنیت پرداخت شما برای ما در شرکت ایمن پرداز آروید یک اولویت است.

چقدر زمان برای کسب این درآمد باید صرف شود؟ شما نیازی ندارید که در این برنامه زمانی صرف نمایید همه ما افرادی را در بین دوستان و آشنایان می شناسیم که از سیم کارت های اعتباری استفاده می کنند. کافی است که این برنامه را به آنها معرفی کنیم!

برخی از قابلیت های شارژامد عبارتند از:

خرید شارژ آسان برای اپراتورهای همراه اول، رایتل و ایرانسل

کسب درآمد از خرید دوستان در برنامه

باخبر شدن از خرید هر یک از دوستان

امکان تسویه حساب به صورت روزانه

شماره پشتیبانی

02126293148

logo-samandehi