پیام رسان سروش | Soroush ™

پیام رسان سروش | Soroush ™

توسعه فناوری رسانه سروش
20.81 MB
دانلود
تعداد دانلود 227115 بار

توضیح

پیام رسان سروش «پرطرفدارترین پیام‌رسان فارسی»

با سروش رایگان تماس صوتی بگیرید، پیام ارسال کنید، کانال و گروه بسازید، پرداخت داشته باشید، آب‌وهوا را چک کنید، پخش زنده ببینید و یک دنیا امکانات دیگر...

پیام‌رسان سروش یک پیام‌رسان ایرانی است که مانند دیگر نمونه‌های موجود در بازار یک نرم‌افزار ارتباطی می‌باشد. شما با استفاده از سروش می‌توانید اقدام به ارسال و دریافت پیام، ایجاد گروه و ایجاد کانال نمایید. البته سروش پا را فراتر از تکرار موجودیت بازار گذاشته و انواع متنوعی از خدمات نوین را بر بستر پیام‌رسان ارایه کرده است. از این‌رو شما با سروش می‌توانید:

به راحتی و بصورت رایگان تماس صوتی برقرار‌کنید؛

در کانال خود پرداخت داشته باشید؛

از سرویس آب و هوا و اوقات شرعی بهره بجویید؛

از سرویس‌های مکان‌نما بهره‌مند شوید؛

با امنیت کامل شارژ بخرید و قبوض خود را پرداخت نمایید.

برای آشنایی بیشتر با سروش به سایت http://sapp.ir  مراجعه کنید

:: پیام‌رسان فارسی سروش، سادگی و امنیت

پیام رسان فارسی سروش برای نرم‌افزار خود از بالاترین حد امنیت استفاده کرده و با کد کردن پیام‌های ارسالی، حداکثر اهمیت و احترام را برای کاربران خود قائل است.

:: سرورهای داخلی و با دانش کاملا بومی

طراحی سرور‌های پیام رسان فارسی سروش کاملا به دست تیم فنی سروش صورت پذیرفته و به گواه کارشناسان یکی از نمونه‌های مثال زدنی و موفق در کشور عزیزمان به شمار می‌آید. قابل ذکر است این سرورها در مرکز مخابرات ایران قرار دارند و به هیچ‌وجه در دسترس هیچ نهاد دولتی و نظامی قرار ندارند.

:: سامانه پشتیبانی

یکی از مهمترین ارکان هر کسب و کاری ارتباط مناسب و پویا با مشتریان است. پیام‌رسان سروش برای پشتیبانی و ارتباط با شما کاربران محترم تمام راه‌ها را باز گذاشته است تا ارتباط برقرار‌کردن برای همه عزیزان در اوج سهولت قرار گیرد. شما می‌توانید از طریق ایمیل support@sapp.ir و یا کانال @support در پیام‌رسان سروش با ما درارتباط باشید.

:: امکانات پیام‌رسان فارسی سروش

شما در سروش امکان چت دونفره، تماس صوتی رایگان، ایجاد گروه، ایجاد کانال تعاملی، ایجاد نظر سنجی، پرداخت قبض، خرید شارژ، پرداخت در کانال، سرویس‌های مبتنی بر موقعیت، ارسال موقعیت مکانی، سرویس آب و هوا، سرویس اوقات شرعی و ... را در دسترس خود خواهید داشت.

:: پلتفرم‌های مختلف و همگام

پیام‌رسان سروش در حال حاضر نسخه‌های اندروید، iOS، ویندوز، مک و لینوکس را ارایه نموده است و از طریق کافه بازار، اپ استور و سایت سروش می‌توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

:: ساخت پوسته آنلاین و ارسال آن برای دیگران

شما به راحتی قادر هستید از طریق وبسایت پیام رسان سروش تم مورد نظر خود را بسازید و آن را برای خود و یا دیگران ارسال فرمایید. سروش اختصاصی شما در دسترس است!

شماره پشتیبانی

02127862020

Description

Soroush Messenger is Free app for modern communications. It’s available for all platforms. In Soroush Messenger you can chat with friends in a secure way, make a FREE enjoyable call and share media or any file without any limitation! Just install soroush and enjoy it!

★ Secure and Reliable. Soroush Messenger uses an end to end encryption protocol that provides privacy for every message every time.

★ User friendly. Everything designed to make you HAPPY!

 ★ Speak Freely.  Soroush Messenger provides you SECURE, High quality and FREE of charge calls.

★ Services. Soroush Messenger brings you all you need!

★ Localized. Soroush Messenger RESPECTS to your cultures. Be in touch with it.

For support, questions, or more information, please visit: https://sapp.ir

or send email to: support@sapp.ir

logo-samandehi