وین وین | WinWin

وین وین | WinWin

kamran
26.91 MB
دانلود
تعداد دانلود 750 بار

توضیح

با وین وین می‌توانیم خیلی امن و راحت با تلفن‌ همراهمان پرداخت‌ها را انجام دهیم و بن خرید و تخفیف دریافت کنیم. می‌پرسید برای کجا؟ رستوران‌ها، کافه‌ها، استخرها، باشگاه‌ها، مراکز زیبایی و درمانی و ... .

وین وین با مشارکت شرکت پرداخت الکترونک پاسارگاد تولید و ارائه شده‌است.

پشتیبانی و امور مشتریان: ۸۹۵۱۴

یادمان باشد برای استفاده از بن خرید کافی‌ست از فروشگاه مربوطه خرید کرده و هنگام پرداخت با استفاده از وین وین کد ارائه شده از طرف فروشگاه را اسکن و پرداخت کنیم.

اگر می‌پرسید وین وین چه امکاناتی دارد، برایمان این‌طور توضیح می‌دهد:‌

پرداخت امن، سریع و راحت با تلفن همراه عضویت در باشگاه مشتریان پذیرندگان برخورداری از طرح های تخفیفی و تشویقی اطلاع از حراج ها و تخفیف های پذیرندگان مشاهده فروشگاه های وین وین روی نقشه کاهش هزینه‌های خرید امنیت بالا در حفاظت از اطلاعات فردی و بانکی شما بهره گیری از زیرساخت های بانکی در عملیات پرداخت امکان تماس با فروشگاه مورد نظر ارسال و دریافت نظر به فروشگاه *به اشتراک گذاشتن تخفیف ها و فروشگاه ها با دوستان

با استفاده از وین وین می توانید به صورت کاملا امن و سریع ، بدون نیاز به همراه داشتن کارت بانکی و پول نقد و تنها با استفاده از تلفن هوشمند خود پرداخت انجام دهید. با هر پرداخت به صورت خودکار عضو باشگاه مشتریان فروشنده می شوید و از تخفیف ها و بن های خرید فروشگاه ها استفاده خواهید نمود.

اطلاعات بیشتر در: http://paywinwin.com

شماره پشتیبانی

02142638277

logo-samandehi