وادا لاکچری - Vada Luxury

وادا لاکچری - Vada Luxury

محمد عرفان زمینی
0.01 MB
دانلود
تعداد دانلود 150 بار

توضیح

آیا تا به حال شده هدیه‌ای از دوست یا فرد مورد علاقه‌ات بگیری، و برای باز کردن جعبه هدیه‌ات لحظه شماری کنی؟ قطعا در پس این احساس خاص، داستانی برای تو نهفته است.


هدیه‌هایی که ما آماده می‌کنیم، راوی داستانی است که شما برای دوستتان روایت می‌کنید و این در حالی است که سورپرایز کردن و لذت بردن مشتری از بسته‌هدیه، تازه شروع کار ما است. ما کمک می کنیم که شما داستان خود را بسازید ؛ به وسیله هدیه دادن، باکس‌هایی یونیک که با سلیقه‌ای خاص و هارمونی رنگ فوق‌العاده دستچین شده اند تا بازتاب دهنده همدلی عمیق در داستان شما باشند. هدیه دادن برای تحکیم ارتباطات است .


ما برای ایجاد حس لذت و رضایت مشتریانمان و کسانی‌ که هدیه را دریافت می‌کنند ، نهایت تلاشمان را می‌کنیم. برای ما هدیه ساختن چیزی بیشتر از یک بیزینس است چرا که ذات هدیه موجب پیوندی ناگسستنی در روابط می شود و این دلیلی بر آن است که اگر هدیه‌های گالری وادا، باعث ایجاد حس رضایت مطلق شد، بدانیم که در مسیر درستی قرار گرفته‌ایم .

شماره پشتیبانی

02186025217

Description

Have you ever given someone a gift so perfect that you could barely wait for them to open it? That gift had a story behind it.

Our gifts tell stories, too. And while we love to surprise & delight customers with our unique example gifts, that’s just the beginning. We help you tell YOUR story through the creation of gifts that reflect your unique recipient, occasion, price, message & values.

logo-samandehi