آیفون‌های جدید در تاریخ ۲۱ شهریور رونمایی می‌شوند

0 275

از میان گوشی‌های سال ۲۰۱۸ تعداد زیادی رونمایی شده‌اند و در این میان ما بی صبرانه منتظر آیفون‌هایی هستیم که کما بیش از جزییات آن‌ها شنیده‌ایم.

کمپانی اپل با دعوت نامه‌ای رسمی تاریخ و محل رویداد امسال را  اعلام کرده و همانطور که انتظار می‌رفت در ماه سپتامبر(۲۱ شهریور) در سالن استیو جابز در شهر کوپرتینو برگزار می‌شود. پیش‌بینی می‌شود در این مراسم  اپل از چند مدل آیفون جدید، اپل واچ جدید و نسخه‌ای به‌روزرسانی شده از آیپد پرو رونمایی کند.

دعوت نامه‌ی این مراسم به شکل حلقه‌ای برنزی است که به نظر نمادی از مقر جدید اپل پارک کوپرتینویی‌ها می‌باشد.

بیشتر از هر شایعه دیگری درباره آیفون‌های نسل بعد اپل، از این شنیده‌ایم که سه مدل آیفون جدید رونمایی خواهند شد که عبارتند از آیفونX به‌روزرسانی شده با نمایشگر اولد ۵.۸ اینچی، نسخه‌ای ارزان‌تر از آیفونX با صفحه نمایش ۶.۱ اینچی LCD و یک آیفون رده بالای دیگر که به صفحه نمایش ۶.۵ اینچی اولد مجهز خواهد بود.

از دیگر شایعات پیرامون آیفون‌های جدید می‌توان به احتمال همراه شدن ارزان‌ترین آیفون جدید با رنگی غیر متعارف اشاره کرد. تمام آیفون‌های جدید دارای ژست های حرکتی و سیستم امنیتی Face ID خواهند بود. در عین حال نسخه LCD آیفون جدید احتمالا فاقد فناوری ۳D Touch خواهد بود.

همچنین می‌توانیم شاهد آیپد پرو جدید با برخورداری از فناوری Face ID، اپل واچ با نمایشگری بزرگتر باشیم. اگر تمام این اتفاقات در رویداد آینده اپل رخ دهد، شاهد یکی از بزرگترین رویدادهای اپل خواهیم بود.

 

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.