آیفون تاشو اپل تا ۲۰۲۳ از راه خواهند رسید

0 298

بر اساس گزارش تحلیلگر معروف Ming-Chi Kuo اپل قصد دارد تا سال ۲۰۲۳ یک آیفون تاشو با صفحه نمایش OLED ۸ اینچی به بازار معرفی کند.

بر اساس آخرین گزارش های صنعت موبایل، پیش بینی می‌شود اپل در سال ۲۰۲۳ یک آیفون تاشو با نمایشگر ۸ اینچی و با استفاده از فناوری QHD + OLED و همچنین SDC به عنوان تأمین کننده نمایشگر منحصر به فرد و Samsung Foundry به عنوان ارائه دهنده انحصاری ریخته گری DDI روانه بازار کند.

آیفون تاشو

انتظار می‌رود آیفون تاشو از نانوسیم های نقره ای TPK بجای فناوری Y-Octa استفاده کند. اپل پیش‌تر هم از این تکنولوژی برای قسمت لمسی هوم پاد استفاده کرده. یکی از مزیت‌های استفاده از این نکنولوژی در ساخت پنل های لمسی این است که پنل را قادر می‌سازد نه یکبار بلکه بارها تا شود. همین مساله می‌تواند خلاقیت اپل را شکوفا کند و وجه تمایز آن با سایر رقبا باشد.

از سوی دیگر اکنون تکنولوژی نمایشگرهای تاشو فقط در تلفن‌های همراه ظهور کرده. اما از اپل انتطار می‌رود این تکنولوژی را وارد اکوسیستم خود کند و به تدریج به تمام لوازم الکترونیک مانند تبلت و لپ‌تاپ هم تعمیم بدهد.

با استفاده از تکنولوژی ذکر شده و ادغام آن با اکو سیستم اپل و ظهور این فناوری در تمامی دستگاه‌های این کمپانی، اپل می‌تواند یک انقلاب بزرگ در صنعت لوازم الکترونیکی و دیجیتال ایجاد کند.

پیش بینی می‌شود حجم سفارشات این آیفون ۱۵ تا ۲۰ میلیون دستگاه خواهد بود.

منبع : MacRumors

 

 

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.