آیفون ۱۰ قهرمان یک سال شایعه / ویدیو معرفی آیفون ۱۰ دوبله اختصاصی

0 339

آیفون ۱۰ محصولی که بیشتر از ۱۰ سال هست که هدف اپل میباشد ،که آیفونی ساخته شود که تمامن صفحه نمایش باشد. با ساخت یک دستگاه این هدف محقق شد و این دستگاه آیفون ۱۰ هست، توسعه این صفحه نمایش با صفحه نمایش قبلی یک ترکیب جدیدی را به وجود اورده است که تفاوت بین دستگاه و صفحه نمایش را سخته میکند.
صفحه نمایش اولد جدید به شکلی طراحی شده که حاشیه های صفحه نمایش خم شده و کاملا جزیی از دستگاه شده است.
دکمه های مکانیکی جای خودشون رو به لمس کردن دادن ! یعنی دیگه دکمه هوم نداریم و تنها یک حرکت دست، شما را به صفحه اصلی میبرد .
رابط کاربری لمسی قوی تر به این معنیست که حرکت های لمسی شما در ای او اس ۱۱ خیلی روان تر شده.
بدنه استیل قدرت بیشتری به قابلیت ضد اب بودن ایفون داده و ساختار شیشه ای بدنه برای اولین بار این قدرت رو به گوشی هوشمنده شما میدهد که بتوانید به صورت وایرلس شارژش کنید.
دوربین به سیستم جدیدی به اسم true depht مجهز شده! دوربینی که در فضای کمی هم گنجانده شده است، به قابلیت فوق العاده تشخیص عمق تجهیز شده که این امکان را به شما میدهد که گوشیتان را با یک نگاه باز کنید ، که اسم این قابلیت فیس ایدی هست.

آیفون ۱۰ معرفی جدید ترین محصول شرکت اپل (دوبله اختصاصی سیب اپ)

[aparat id=”http://www.aparat.com/v/FLdlC”]

آیفون ۱۰
دوربین آیفون ۱۰ با ۳۰ هزار نقطه نامریی حالت خاص صورتتون رو آنالیز می کند و این داده توسط موتور قدرتمند a11 پردازش میشه که اولین در نوع خودش هست، ایفون دیگه فقط شمارو میشناسه حتی در تاریکی و تغییرات ظاهری هم شما رو تشخیص میدهد واین باعث میشود صورت شما پسورد امن شما باشد. یعنی شما به یک نگاه می تونید گوشیتون رو باز کنید و یا از اپل پی استفاده کنید!

 

دوربین true depth تجربه های جدیدی رو برای شما به ارمغان میاره مثل زنده کردن اموجی ها! با انالیز کردن بیش از ۵۰ عضله صورت به صورت هم زمان شما میتوانید خوشحال، ناراحت و یا عصبانی باشید.
در آیفون ۱۰ هر دو دوربین پشت و جلو الان مجهز به قدرت عکاسی پرتره هستن و شما برای اولین بار میتوانید نور صحنه رو انتخاب کنید. بر اساس دانش عکاسی حالت پرتره فضای نور پردازی استدیو ای دارد ،دوربین پشت کاملا از نو طراحی شده و با پردازنده a11 حتی با هوش تر هم شده.
با علم نظریه زبان ها و ماشین ها، دوربین این توانایی رو داره که عناصر موجود در صحنه را انالیز کند و عکس شما را قبل از اینکه عکس بگیرید برای شما به صورت بهینه اماده کند. دیگه دوربینی که ما هر روز از آن استفاده میکنیم، خروجی بهتری را به ما میدهد و با تبدیل شدن ای او اس به بزرگترین سیستم عامل برای واقعیت مجازی ، واقعیت ها رو دوباره تعریف میکنیم .
و این آیفون ۱۰ هستش

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.