آیفون ۱۳ ممکن است نام پرچمدار بعدی اپل نباشد !

1 409

تا زمان کنفرانس معرفی آیفون جدید گمانه زنی ها همچنان ادامه خواهند داشت. در ادامه مطلب از پرچمدار جدید اپل با نام آیفون ۱۳ یاد خواهیم کرد. این در حالی است که اخیراً گزارش‌هایی حاکی از این که نام پرچمدار بعدی اپل آیفون ۱۳ نخواهد بود، منتشر شده است.

در حقیقت گزینه اصلی روی میز آیفون ۱۲S است.

مقاله ژانویه بلومبرگ به نقل از مهندسین اپل می‌گوید که فقط نسخه‌های کوچک دیگری از آیفون ۱۲ برای امثال طراحی شده اند؛ که احتمالاً آیفون‌های ۱۲ اس نام خواهند گرفت.

همچنین JON Prosser از افشاگران خوش سابقه محصولات اپل، مکرراً به آیفون ۱۲S اشاره دارد.

ما نیز پیشتر دیدیم که چگونه پس از سال ۲۰۱۵ که آیفون ۶ اس جایگزین آیفون ۶ شد، مجدد در سال ۲۰۱۸، آیفون XS بر تخت فرمانروایی آیفون X نشست.

درحقیقت گمانه‌ها بر این است که آیفون‌هایی که امسال در قفسه اپل استور ها قرار می‌گیرند، نام آیفون ۱۳ را آن‌ها نقش نبسته.

و همه این ها عواملی است برای نام گذاری آیفون ۱۴ در سال ۲۰۲۲. و مانند آیفون ۹، نام آیفون ۱۳ نیز از لیست نام گذاری اپل حذف خواهد شد.

آیا ممکن است ۱۳ عدد شانس اپل نباشد ؟!

البته تئوری دیگری هست که بیان می‌کند مردم زیاد با عدد ۱۳ ارتباط خوبی بر قرار نمی‌کنند. برج سازهایی که نام طبقه ۱۳ را تغییر می‌دهند، مراسم‌های مهم که در تاریخ ۱۳ام برگزار نمی‌شوند و … سایر عواملی که نشان می‌دهد مردم به عدد ۱۳ خوش بین نیستند.

البته ظاهراً اپل باور خاصی به این خرافه ندارد !

از نام گذاری چیپست A13 Bionic یا iOS ۱۳ می‌توان این موضوع را به خوبی فهمید.

البته شاید این اقدامات آن قدر برای اپل نقش تعیین کننده هم نداشتند. به هر حال هر کسی یک بروزرسانی نرم افزاری را انجام خواهد داد.

اما آیفون برای اپل یک بازی نیست ! یک محصول جادویی است که بیش از ۵۰ درصد از دارایی میلیارد دلاری اپل را تامین می‌کند.

و اگر تنها یک اشتباه در نام‌گذاری باعث کاهش محبوبیت این محصول شود یا موجب افت فروش آن شود، اپل ضرر هنگفتی متحمل خواهد شد.

همانطور که گفتیم آیفون ۱۲S می‌تواند راهگشای یک مسیر پرشکوه برای آیفون ۱۴ باشد

اپل با کنار گذاشتن نام آیفون ۱۳ می‌تواند یک جهش بزرگ را برای آیفون‌های ۱۴ و ۱۵ زمینه‌سازی کند.

هوشمندانه نیست ؟ در سال ۲۰۱۸، اپل با حذف نام آیفون ۹، و رونمایی از آیفون X موج شگفت انگیزی در دنیای طراحی گوشی‌های موبایل ایجاد کرد.

شاید چنین مسیری در پیش باشد و اپل با حذف نام آیفون ۱۳، زمینه را برای رونمایی از یک طراحی شگفت انگیز مانند یک آیفون تاشو فراهم کند.

گزارش بلومبرگ ، منتشر شده در ژانویه ، گفت که اپل قبلاً نمونه اولیه نمایشگر تاشو آیفون را دارد ، اما راه اندازی آن را تأیید نمی کند. سایر رسانه ها ، مانند روزنامه اقتصادی تایوان ، به عنوان سال تحقق آیفون تاشو ، در سال ۲۰۲۲ پین شدند. تحلیلگر مشهور اپل ، مینگ چی کو به ۲۰۲۳ اشاره کرد.

به هر حال تا روز کنفرانس و لحظه رونمایی از آیفون جدید، برای دنبال کردن اخبار و شایعات پیرامون آیفون ۱۳ با ما همراه باشید.

منبع : Cnet

اولین نظر
  1. […] قابلت‌های این گوشی هر روز افزایش می‌یابد. اخیراً مینگ چی گو گزارشی منتشر کرده که ادعا می‌کند ارتباط ماهواره ای در […]

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.