آیپد پرو ۲۰۲۱ اپل با مجیک کیبوردهای قبل سازگار نیست

1 615

به گزارش iGeneration مدل ۱۲.۹ اینچی آیپد پرو ۲۰۲۱ اپل با مجیک کیبوردهای قبلی سازگار نیست. بنابراین به زودی باید منتظر عرضه کیبوردهای سازگار با این محصول از سوی اپل باشیم.

به نظر می‌رسید به علت استفاده از صفحه نمایش Liquid Retina XDR انپدازه صفحه نمایش آیپد پرو نسل ششم با نسل پنجم کمی متفاوت است. هم از نظر ابعاد و هم ضخامت بدنه. ضخامت آیپد پرو نسل ششم ۶.۹ میلی متر می‌باشد که در مقایسه با ضخامت ۵.۹ میلی تری آیپد پرو نسل چهارم کمی ضخیم تر است.

آیپد پرو ۲۰۲۱

در حقیقت مشکل اصلی این است که فضای مجیک کیبورد پس از بسته شدن روی آیپد نسل جدید بسیار تنگ است و به آن فشار می‌آورد. اپل حتی یک میلی متر فاصله هم نگذاشته ! یکی از وظایف این محصول جانبی محافظت از آیپد است . محافظت در برابر افتادن و ضربه یا خراشیدگی. اما با این که‌ آیپد درست در جای خود قرار نمی‌گیرد، این کیبورد محافظتی هم از آیپد نخواهد کرد.

به هر حال باید منتظر معرفی کیبورد مناسب با این محصول از سوی اپل بود. این خبر خوبی برای دارندگان نسل قبلی که امیدوار بودند از کیبوردشان در نسل جدید هم استفاده کنند نیست. و اما خبر خوب برای دارندگان آیپد پرو ۱۱ اینچی ! جون این مدل دارای صفحه نمایشگر mini LED نیست و تغییر ابعاد و ضخامت نداشته، همچنان از نسل قبلی مجیک کیبورد های آیپدپرو پشتیبانی می‌کند.

ادامه مطلب

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.