استوری اینستاگرام رو جذاب کنید !

0 274

در این مطلب قصد معرفی اپلیکیشن ۱۵ دلاری Typee در سیب‌اپ را داریم که بوسیله آن می‌توان استوری اینستاگرام را جذاب کرد. اگر دنبال خلق استوری‌های متفاوت و میخکوب کننده هستیدِ با ما همراه باشید.

هر بار به محض ورود به Typee با تمپلیت‌های پیشنهادی برنامه روبرو می‌شود. می‌توانید یکی آن‌ها را انتخاب کنید و متن دلخواه خود را با تنظیمات مربوط به متن روی آن بنویسید. اما ما می‌خوایم استوری اینستاگرام که می سازیم خاص و متفاوت باشد. پس گزینه + پایین صفحه را انتخاب می‌کنیم.

حال می‌توانیم یک عکس یا تصویر برای پس زمینه از گالری خود انتخاب کنیم و روی میزکار قرار دهیم.

حال می‌توانیم هر نوع افکت که بخواهیم روی تصویر اضافه کنیم. یکی از افکت‌هایی که می‌توان اضافه کرد Blur است که کاربرد زیادی دارد. و بعد می‌توان متن، اموجی، گیف، صدا، تصویر و …. هر آیتم دیگر را روی این تصویر اضافه کرد. یک نکته حرفه‌ای این است که در کنار تنوع رنگ، تنوع فونت بسیار بالایی در این اپلیکیشن وجود دارد.

و جالب‌تر اینکه از طریق اپلیکیشن Files می‌توانید فونت‌های دلخواه خود را هم به برنامه انتقال دهید. این یعنی می‌توانید یک کالکشن بی‌نهایت از فونت‌های خود را در استوری اینستاگرام استفاده کنید و به فونت‌های ساده اینستاگرام محدود نباشید.

حتی می‌توانید پای استوری و تصاویری که می‌سازید دست‌خط و امضا هم بزنید.

و در نهایت آن‌ را ذخیره کنید و به عنوان یک تمپلیت برای استفاده دفعات بعدی نگه دارید.

برای معرفی اپلیکیشن و بازی‌های بیشتر و همچنین جدیدترین اخبار و آموزش‌های دنیای اپل، بلاگ سیب‌اپ را دنبال کنید.

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.