اپل امضای iOS 14.8 را متوقف کرد

1 322

اپل امروز امضای iOS 14.8 را متوقف کرده است. این اقدام مانع از آن می شود که کاربران بتوانند نسخه سیستم عامل خود را به این نسخه کاهش دهند یا به آن بازگردند. این حرکت کمی با توجه به اعلامیه های قبلی اپل کمی عجیب به نظر می‌رسد.

با توجه به اینکه اپل قبلاً اعلام کرده بود کاربران می توانند روی iOS 14 بمانند و همچنان به روزرسانی های امنیتی را دریافت کنند. شاید iOS 14.8.1 در راه باشد. اما حداقل تا پیش از عرضه آن انتظار نداشتیم امضای نسخه ۱۴.۸ بسته شود!

در حال حاضر ، آخرین سیستم عامل اپل iOS 15.0.1 است. اما امضای نسخه ۱۵.۰ نیز همچنان باز است. و در حقیقت تفاوتی ندارد به هر حال تنها راه شما برای ریستور در حال حاضر مهاجرت به iOS 15 می باشد. همچنین توسعه دهندگان در حال تست و بررسی iOS 15.1 beta 2 هستند.

معمولاً به کسانی که به جیلبریک علاقه مند هستند توصیه می شود که از پایین ترین سیستم عامل ممکن استفاده کنند. نرم‌افزار checkra1n امکان جیلبریک بیشتر دستگاه های آیفون ۵s تا آیفون X را در هر نسخه سیستم عامل بالاتر از iOS 12.3 فراهم می کند.

با این حال ، به روز رسانی سازگار checkra1n با iOS 15 هنوز منتشر نشده است. همچنین نرم افزار های unc0ver و Taurine از همه دستگاه های دارای سیستم عامل iOS 14 – 14.3 پشتیبانی می کند.

برای مشاهده نسخه های دارای امضا و دانلود تمام نسخه های سیستم عامل iOS و iPadOS می‌توانید به دانلود سنتر سیب اپ مراجعه کنید.

منبع : IClarified

اولین نظر
  1. […] این نسخه کاهش دهند یا به آن ریستور کنند.چند روز پیش هم اپل امضای iOS 14.8 را متوقف کرد. این حرکت کمی با توجه به اعلامیه های قبلی اپل کمی عجیب […]

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.