برنامه‌ی عکاسی AfterFocus

0 190

برنامه‌ی عکاسی AfterFocus از نظر اغلب وبسایت‌های مرجع مانند PC World و AppAdvice به عنوان یکی از پنج اپلیکیشن iOS برتر برای عکاسی پرتره بشمار می‌رود. با برنامه‌ی AfterFocus می‌توانید تنها با انتخاب منطقه کانونی تصویرتان، پس‌زمینه‌ا‌ی محو شبیه تصاویر DSLR به عکس خود بدهید. همچنین با بهره‌گیری از فیلترهای مختلف می‌توان طبیعی و واقع‎گرایانه‌ترین تصاویر را ایجاد نمود.

به منظور ایجاد افکت محو (Blur) روی تصاویر کافیست با دقت خطوط سفیدی را درون منطقه‌ی کانونی تصویرتان بکشید و سپس با خطوط مشکی، پس‌زمینه تصویرتان را انتخاب کنید. تنها کافیست بخش‌های موردنظر خود را با علامت مشخص کنید، سپس برنامه عکاسی AfterFocus به‌طور خودکار منطقه‌ی کانونی را حتی با وجود شکل‌های پیچیده شناسایی می‌کند. این عملکرد خودکار به شما اجازه می‌دهد تا روی نمایشگرهای کوچک گوشی‌های هوشمند سریع‌تر کار کنید. به علاوه، افکت محو پس‌زمینه این برنامه موجب می‌شود تصویر در میان لبه پس‌زمینه و منطقه کانونی واقع‌گرایانه‌تر بنماید.

 

after effect iOS application

 

بعد از اعمال افکت محو، به منظور پرداخت بیشتر کافیست از میان افکت‌ها و فیلترهای متنوع برنامه افترفوکوس گزینه موردنظرتان را مشخص کرده و نهایتا تصویری طبیعی و حرفه‌ای برای خود ایجاد نمایید. اپلیکیشن AfterFocus رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد و کار کردن با آن برای همه کاربران راحت است. برای بکارگیری افکت محو می‌توانید هم مستقیما با خود آن عکس بگیرید و یا اینکه تصویر موردنظرتان را از روی حافظه گوشی انتخاب کنید. با بکارگیری فیلترهای واقع‌گرا از عکاسی و ادیت عکس خود لذت بیشتری ببرید و راحت‎‌تر آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. در ادامه با خصوصیات شاخص این برنامه آشنا می‌شویم.

[fancy_heading title=”نصب AfterFocus از سیب اپ” h1=”0″ icon=”icon-download” slogan=”«سیب اپ، اپ‌استور ایرانی»” style=”icon” animate=””]نصب نسخه iOS برنامه عکاسی AfterFocus[/fancy_heading]

after focus

امکانات برنامه موبایل AfterFocus

  1. انتخاب منطقه کانونی به صورت هوشمند بوده و تنها با کشیدن چند خط میان پس‌زمینه و نقطه کانونی، برنامه به صورت خودکار نقطه کانونی را شناسایی می‌کند. همچنین می‌توانید فضای لازم برای افکت محو را با کشیدن انگشت خود مشخص کنید.
  2. افکت Background Blur به شما کمک می‌کند تا افکت موردنظرتان را از میان استایل‌های مختلف آن انتخاب کرده و مانند تصاویر دوربین‌های DSLR حس واقع‌گرایانه‌ای به تصویر خود بدهید. به منظور تاکید بر حرکت در تصاویر می‌توانید از افکت محو Motion Blur برای تداعی حرکت بهره بگیرید.
  3. مجموعه فیلترهای ساده تا پیشرفته مانند Cross Process تصاویر شما را به صورت طبیعی جلوه می‌دهند. همچنین می‌توانید با بهره‌گیری از افکت Bokeh حس نورپردازی با نورافکن را به پس‌زمینه‌تان تداعی کنید.
  4. همچنین عملکرد Double می‌تواند از یک شکل تصویری بگیرد و اندکی به سمت راست حرکتش دهید تا تصویر دیگری از همان شکل بگیرید. برنامه خودش تصویر را تحلیل کرده و نزدیک‌ترین شکل را شناسایی می‌کند، لذا دیگر لازم نیست که برای آن منطقه کانونی مشخص کنید (البته باید دقت کنید که فضای میان شکل و پس‌زمینه به حدی باشد تا بافت واضح و مشخصی حاصل شود).
  5. تصویر نهایی خود را به راحتی از طریق ایمیل و شبکه‌های اجتماعی با دیگران به اشتراک بگذارید.

[fancy_heading title=”نصب AfterFocus از سیب اپ” h1=”0″ icon=”icon-download” slogan=”«سیب اپ، اپ‌استور ایرانی»” style=”icon” animate=””]نصب نسخه iOS برنامه عکاسی AfterFocus[/fancy_heading]

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.