بهترین برنامه‌ های رایگان آیفون سال ۲۰۱۸

0 816

بیش از ۲.۲ میلیون اپلیکیشن در App Store اپل و بیش از ۱۵۰۰۰ اپلیکیشن هم در اپ استور ایرانی سیب اپ وجود دارد که البته تنها بخش کوچکی از آنها ارزش نصب روی گوشی آیفون را دارند. به همین خاطر، لیستی از بهترین برنامه‌های رایگان آیفون در سال ۲۰۱۸ برای شما تهیه شده است که در سال ۲۰۱۸ به خاطر امکانات منحصربفرد و سودمندی که در اختیار کاربران آیفون قرار داده‌اند، جایگاه بالایی پیدا کرده‌اند. لیست بهترین برنامه‌های رایگان آیفون در سال ۲۰۱۸ همگی بیشترین ستاره را در نظرات کاربران کسب کرده‌اند و دائما آپدیت و بروزرسانی می‌شوند. به علاوه اینکه بسیاری از این بهترین برنامه‌های رایگان آیفون برنده جوایز بهترین برنامه‌ها بوده‌اند. مهم‌تر از همه اینکه شما به بهترین برنامه‌های سال ۲۰۱۸ به صورت رایگان در اپ استور ایرانی سیب اپ و App Store اپل دسترسی خواهید داشت.

شما می‌توانید به راحتی از روی فهرست بهترین برنامه‌های رایگان آیفون سال ۲۰۱۸، اپلیکیشن کاربردی خود را انتخاب کنید تا مستقیما به توضیح آن هدایت شوید.

 

برنامه رایگان مدیریت ایمیل Edison Mail برای آیفون

برنامه مدیریت ایمیل Edison Mail برای آیفون
برنامه مدیریت ایمیل Edison Mail

برنامه Edison Mail یک اپلیکیشن هوشمند برای ایمیل است که از دستیار داخلی هم بهره می‌برد تا به شما کمک کند سریع‌تر و بهتر ایمیل‌ها را حتی هنگام حرکت مدیریت کنید. این اپلیکیشن مدیریت ایمیل که تنها دو سال و نیم از آغاز فعالیتش می‌گذرد، تا کنون از ۵۸ هزار کاربر، امتیاز ۴.۶ دریافت کرده است و امکانات بسیار متنوع و جامعی حتی هشدار زمان پروازها، ارسال بسته‌ها و پرداخت الکترونیک (البته نه در ایران!) دارد.

شما می‌توانید عملکردهای رایج خود را انتخاب کنید، نوتیفیکشن‌های هوشمند خود را مشخص کنید، فورا ایمیل ارسالی یا دیگر فعالیت‌های خود را Undo کنید و با یک حرکت انگشت اشتراک ایمیلی را Unsubscribe کنید. شما می‌توانید حساب‌های ایمیل IMAP خود را در کنار دیگر حساب‌های ارائه‌دهندگان سرویس ایمیل مهم مانند Gmail، Hotmail، AOL، Yahoo، Outlook و غیره مدیریت کنید.

[highlight background=”” color=”pale cyan”]نصب Edison Mail از آیتیونز[/highlight]

وبسایت رسمی اپلیکیشن رایگان Edison Mail
وبسایت رسمی اپلیکیشن رایگان Edison Mail

برنامه رایگان مربی ورزش Sworkit برای آیفون

برنامه مربی ورزش Sworkit برای آیفون
برنامه مربی ورزش Sworkit برای آیفون

 با اپلیکیشن رایگان Sworkit می‌توانید هم در باشگاه، پشت فرمان، خانه یا هرجای دیگر ورزش‌های متنوعی را متناسب با نیاز خود انجام دهید. برنامه آیفون Sworkit در جایگاه مربی خصوصی رایگان شما بر اساس هدف‌تان از ورزش آموزش می‌دهد. تنها کافیست انتخاب کنید که هدف‌تان از ورزش لاغری، اندام زیبا یا افزایش قدرت بدن‌تان است و سپس سطح خود در ورزش مشخص کنید و بگویید که در سطح تازه‌کار، متوسط یا حرفه‌ای می‌خواهید ورزش کنید.

تمرین‌های ورزشی شامل تمرین‌های قدرتی، قلب، یوگا و حرکات کششی می‌شود که هرکدام نیز گزینه‌های متمرکز ویژه‌ای دارند. وقتی که نوع تمرین خود را انتخاب کردید، می‌توانید از مزیت تعیین زمان‌بندی و فواصل استراحت متناسب با نیاز خود بهره ببرید. برنامه Sworkit هم طبق زمانبندی‌تان، به شما اطلاع می‌دهد که حالا وقت ورزش است و تنها باید ویدئوی دستورالعمل تمرین را نگاه کنید و سپس شروع به تمرین و ورزش کنید.

اپلیکیشن آموزش تمرین‌های ورزشی Sworkit غیر از نسخه‌ی اصلی، نسخه‌های مختلفی نیز دارد که شما می‌توانید با جستجوی Sworkit در سیب اپ آنها را نیز نصب نمایید. سه نسخه دیگر این برنامه‌ی ورزشی آیفون شامل موارد زیر است:

[highlight background=”” color=”pale cyan”]نصب Sworkit از سیب اپ[/highlight]

[highlight background=”” color=”pale cyan”]نصب Sworkit از آیتیونز[/highlight]

وبسایت رسمی اپلیکیشن رایگان Sworkit
وبسایت رسمی اپلیکیشن رایگان Sworkit

 

برنامه رایگان کسب درآمد با ورزش Sweatcoin

برنامه کسب درآمد با ورزش Sweatcoin
برنامه Sweatcoin برای تامین هزینه‌های جوایز سال جاری کاربرانش حدود ۵.۷ میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرده است

بعضی افراد ورزش می‌کنند تا خوش‌اندام شوند، ولی بعضی دیگر برای ورزش نیاز به انگیزه دارند. احتمالا بهترین انگیزه برای بعضی افراد، جنبه مالی آن است. اپلیکیشن زیبایی اندام Sweatcoin پیشرفت شما را در ورزش پیگیری می‌کند و هرچه در ورزش و تمرین جلوتر می‌روید، به شما Sweatcoin می‌دهد. این اپلیکیشن جزء برنامه‌های برتر اپل واچ بوده و البته روی آیفون هم طرفداران خود را دارد، به ‌طوری که امتیاز ۴۵ هزار کاربر آیفون به آن ۴.۴ بوده و روی اپل واچ هم ۵ گرفته است.

برنامه Sweatcoin برای تامین هزینه‌های خرید جوایز کاربرانش در سال ۲۰۱۸ حدود ۵.۷ میلیون دلار از شرکت‌های فعال در عرصه فناوری بودجه جمع‌آوری کرده است. کمپانی SweatCo اعلام کرده است که تا ژانویه ۲۰۱۸ حدود پنج میلیون کاربر دارد و درامدش هم نسبت به سه ماهه‌ قبل ۲۶۶ درصد افزایش یافته است. کاربران این اپلیکیشن جالب آیفون با هر هزار قدمی که برمی‌دارند، یک سکه (SWC) یا Sweatcoin می‌گیرند.

وقتی که حسابی با ورزش خود درآمدزایی کردید، مقدار Sweatcoin که اندوخته‌اید شما می‌توانید آنها را تبدیل به جوایز واقعی کنید، درست مانند تبدیل ارزی به ارز دیگر! این جوایز شامل کفش، لوازم ورزشی، لباس‌های ورزشی، خدمات خاص یا حتی آیفون X می‌شوند که البته کسب جوایزی مانند آیفون چندان راحت نیست و تنها با فعالیت‌ها و تمرین‌های ورزشی بسیار زیادی بدست می‌آید. برای تا شما آرزوی موفقیت می‌کنیم!

[highlight background=”” color=”pale cyan”]نصب برنامه Sweatcoin از سیب اپ[/highlight]

[highlight background=”” color=”pale cyan”]نصب برنامه Sweatcoin از آیتیونز[/highlight]

وبسایت رسمی اپلیکیشن رایگان Sweatco
وبسایت رسمی اپلیکیشن رایگان Sweatco

 

برنامه رایگان لغو اشتراک ایمیل Unroll.Me برای آیفون

برنامه لغو اشتراک ایمیل Unroll.Me
برنامه لغو اشتراک ایمیل Unroll.Me

هیچ‌کس دوست ندارد با پیام‌های اشتراک‌های ناخواسته یا بی‌اهمیت در اینباکس خود مواجه باشد. همچنین اغلب افراد چنان با کوه عظیمی از این اشتراک‌های تحمیل شده در ایمیل خود روبرو هستند که عمدتا از لغو اشتراک (Unsubscribe) تک تک آنها بعد از دو یا سه مورد خسته می‌شوند. به همین خاطر، نصب اپلیکیشن رایگان و جدید Unroll.Me برای آیفون و آیپد می‌تواند کمک بزرگی برای شما باشد و به کمک آن می‌توانید حتی اشتراک‌های ایمیل خود را از چندین حساب‌ مختلف ایمیل مانند Gmail، Hotmail، AOL، Yahoo، Outlook و غیره همزمان مدیریت کنید.

برنامه‌ی رایگان Unroll.Me برای iOS به شما کمک می‌کند از تمام اشتراک‌های مزاحم ایمیل خود تنها با یک کشیدن صفحه آیفون خلاص کنند یا اینکه تنها آن اشتراک‌هایی که مایل به حفظ‌شان هستند، در  Rollup خود حفظ کنید. در این صورت ایمیل‌های اشتراک روزمره خود را در قالب یادآور روزانه از برنامه‌ی آیفون Unroll.Me دریافت خواهید کرد و اشتراک‌های خود را از طریق خود برنامه رایگان iOS جدید Unroll.Me مشاهده کنید. این برنامه‌ جدید آیفون با کسب امتیاز ۴.۷ از حدود ۱۰ هزار کاربر نشان داده است که توانسته رضایت کاربرانش را تامین کند.

[highlight background=”” color=”pale cyan”]نصب برنامه Unroll.Me از سیب اپ[/highlight]

[highlight background=”” color=”pale cyan”]نصب برنامه Unroll.Me از آیتیونز[/highlight]

وبسایت رسمی اپلیکیشن رایگان Unroll.Me
وبسایت رسمی اپلیکیشن رایگان Unroll.Me

 

برنامه رایگان مدیریت فایل‌ Documents برای آیفون

برنامه رایگان مدیریت و انتقال فایل‌ Document برای آیفون
برنامه رایگان مدیریت و انتقال فایل‌ Documents by Readdle برای آیفون

داشتن یک هاب مرکزی روی آیفون یا آیپدتان برای همه فایل‌های مهم، ابزار فوق‌العاده‌ای باید باشد! اپلیکیشن جالب آیفون Documents by Readdle چنین کاربردی دارد. شما می‌توانید فایل‌ها را از روی کامپیوترتان به آیفون یا برعکس انتقال دهید یا اینکه فایل‌های آیفون خود را به سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری مانند Dropbox، iCloud، Google Drive یا غیره یا برعکس جابجا کنید.

شما می‌توانید فایل‌های خود را از هرجا روی آیفون خود مدیریت کنید و فایل‌های مختلف خود را در فولدرها و با تگ‌های رنگی به سلیقه خودتان مشاهده کنید، اجرا کنید یا روی آنها حتی یادداشتی برای خود بنویسید. همچنین می‌توانید به‌راحتی فایل‌ها را فشرده‌سازی (Zip) یا از فشرده‌سازی خارج (Unzip) کنید. فایل‌ها را با دیگران می‌توانید به اشتراک بگذارید و هاب مرکزی مدیریت فایل‌های خود را با سرویس‌های ذخیره‌سازی ابری نیز یکپارچه‌سازی کنید.

[highlight background=”” color=”pale cyan”]نصب برنامه Documents از آیتیونز[/highlight]

وبسایت رسمی اپلیکیشن رایگان Documents
وبسایت رسمی اپلیکیشن رایگان Documents

 

برنامه رایگان زمانبندی کار با آیفون Moment

برنامه رایگان زمانبندی کار با آیفون Moment - Track Your Screen Time
برنامه رایگان زمانبندی کار با آیفون Moment – Track Your Screen Time

همیشه دوست داشته‌اید که نسبت به مدت زمانی که با آیفون خود کار می‌کنید، نظم و انضباط بیشتری داشته باشید؟ یا اصلا بفهمید روزانه چه مدت را از زمان ارزشمند خود را صرف کار با آیفون می‌کنید؟ اپلیکیشن جالب و کاربردی Moment با سنجش عملکرد شما در آیفون به شما اطلاعات ارزشمندی در مورد عادات استفاده شما از آیفون‌ می‌دهد از جمله اطلاعات اپلیکیشن‌هایی که بیشتر از همه در آیفون خود استفاده کرده‌اید. با اپلیکیشن آیفون Moment می‌توانید کمتر وقت خود را صرف کارهای بی‌مورد با آیفون بکنید.

برنامه رایگان و جالب Moment – Screen Time Tracker در پس‌زمینه پردازش آیفون کار می‌کند تا مدت زمان استفاده شما از عملکردهای مختلف آیفون را ثبت کند. سپس به شما آمار و ارقامی در مورد مدت استفاده روزانه، هفتگی، ماهانه و فصلی از آیفون‌تان می‌دهد. کاربر نیز می‌تواند تنظیماتی به برنامه بدهد که مقدار زمان مشخصی صرف استفاده از آیفون کند و در صورت بیشتر شدن زمان استفاده، برنامه به وی هشدار خواهد داد. کاربر همچنین می‌تواند تعیین کند که از کدام اپلیکیشن‌های آیفون تا چه مدت زمانی حق استفاده دارد. به علاوه، این برنامه جالب آیفون می‌تواند با دیگر گوشی‌های اعضای خانواده یکپارچه شود و مدت زمان استفاده کودکان از آیفون را در اختیار والدین آنها قرار دهد.

[highlight background=”” color=”pale cyan”]نصب برنامه Moment از سیب اپ[/highlight]

[highlight background=”” color=”pale cyan”]نصب برنامه Moment از آیتیونز[/highlight]

وبسایت رسمی اپلیکیشن رایگان Moment
وبسایت رسمی اپلیکیشن رایگان Moment

 

برنامه یادداشت‌برداری Bear برای آیفون

اپلیکیشن یادداشت‌برداری Bear برای آیفون
اپلیکیشن یادداشت‌برداری Bear (برگزیده بهترین اپلیکیشن اپ استور اپل ۲۰۱۶ و طراحی برتر اپل ۲۰۱۷)

اپلیکیشن رایگان آیفون Bear جزء معدود برنامه‌های یادداشت‌برداری iOS است که تعادلی میان سادگی رابط کاربری و قابلیت‌های کاربردی متنوع فراهم کرده است. این برنامه جالب آیفون با حجم کم به شما امکان کارهای مختلفی می‌دهد؛ از جمله اینکه می‌توانید با کمک اپلیکیشن رایگان Bear براحتی یادداشت‌های خود را ثبت کنید، به متن لینک بدهید، طراحی کنید، مقالات طولانی و دقیق بنویسید، یادداشت‌های مبتنی بر تصویر ایجاد کنید.

کاربر iOS با نصب اپلیکیشن جدید Bear می‌تواند همه‌ی یادداشت‌های خود را سازماندهی کرده و سریعا هرکدام را با دیگری لینک کند. همچنین قابلیت جستجوی منحصربفرد Bear جستجوی میان یادداشت‌های شما را سریع و دقیق ساخته است. حتی شما می‌توانید از این برنامه برای کدنویسی HTML و غیره هم با قابلیت‌های پیشرفته استفاده کنید و نوشته‌های خود را با فرمت‌های مختلفی چون Word، JPG، EPUB، PDF و غیره هم خروجی بگیرید و با دیگران به اشتراک بگذارید. همچنین شما می‌توانید کارها و وظایف خود را فهرست کنید و برای آنها یادآور بگذارید.

این برنامه با کسب جایزه بهترین اپلیکیشن اپ استور اپل در ۲۰۱۶ (App Store App of the Year) و بهترین طراحی اپلیکیشن در ۲۰۱۷ (Apple Design Award) توانسته خود را به عنوان یک برنامه رایگان پرطرفدار آیفون بشناساند و ۲۴۰۰ کاربر آن به‌طور میانگین امتیاز ۴.۷ را به آن بدهند.

[highlight background=”” color=”pale cyan”]نصب برنامه Bear از آیتیونز[/highlight]

لوگوی اپلیکیشن آیفون Bear
وبسایت رسمی اپلیکیشن آیفون Bear
نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.