تست سرعت آیفون ۱۲ مینی و ردمی نوت ۱۰ پرو شیائومی

0 192

در این مطلب قصد داریم دو گوشی هوشمند پرطرفدار بازار را از لحاظ سرعت باهم مقایسه کنیم. آیفون ۱۲ مینی و ردمی نوت ۱۰ پرو. این مقایسه در شرایط مختلف استفاده از ساده‌ترین تا پردردسرترین پردازش‌ها انجام خواهد شد. با ما همراه باشید.

سرعت روشن شدن آیفون ۱۲ مینی و ردمی نوت ۱۰ پرو

قبل از شروع هر دو گوشی را کامل شارژ کرده و به حالت خاموش در کنار هم قرار داده‌ایم. همزمان دکمه پاور هر دو را فشار دادیم.

ردمی نوت ۱۰ پرو ۱۴ ثانیه دیرتر از آیفون ۱۲ مینی روشن شد.

در ادامه چند اپلیکیشن مشابه را روی هر دو گوشی آیفون ۱۲ مینی و ردمی نوت ۱۰ پرو نصب کردیم و می‌خواهیم سرعت اجرا شدن آن‌ها را باهم تست کنید. ویدیو اجرای اپلیکیشن‌ها را می‌توانید در این لینک مشاهده کنید. همچنین خلاصه اجرای تست را در تصویر زیر می‌توانید مشاهده کنید. در ستون وسط، هر اپلیکیشن در سمت هر یک از گوشی ها که پر رنگ‌تر است، نشان از اجرای سریع‌تر اپلیکیشن روی آن دستگاه است.

سرعت اینترنت

یکی از نکات جالبی که در حین تست با آن روبرو شدیم در دل اپلیکیشن OOKLA SPEEDTEST نهفته بود. مقایسه سرعت آپلود و دانلود آیفون و ردمی نوت ۱۰ پرو را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید. با اینکه اپلیکیشن روی گوشی شیائومی سریع‌تر اجرا شد و سرعت دانلود آن‌ هم بیشتر بود، در مقایسه سرعت آپلود ایفون ۱۲ مینی با سرعت چندبرابری ردمی نوت ۱۰ پرو را شکست داد.

همچنین پس از پایان تست و اجرای اپلیکیشن‌ها باتری آیفون همچنان در شارژ ۱۰۰ دردصد به سر می‌برد. این در حالی بود که از شارژ ردمی نوت ۱۰ پرو ۲ درصد کاسته شده و به ۹۸ دردصد رسیده بود.

امیدواریم از این مقایسه و چالش دو گوشی پرطرفدار بازار لذت برده باشید. برای نقد و بررسی و مقایسه های بیشتر بلاگ سیب اپ را دنبال کنید.

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.