تست سرعت آیفون SE 2020 و سامسونگ A52

0 248

در این مطلب قصد داریم دو گوشی هوشمند پرطرفدار بازار را از لحاظ سرعت باهم مقایسه کنیم. آیفون SE 2020 و سامسونگ A52. این مقایسه در شرایط مختلف استفاده از ساده‌ترین تا پردردسرترین پردازش‌ها انجام خواهد شد. با ما همراه باشید.

سرعت روشن شدن آیفون SE 2020 و سامسونگ A52

قبل از شروع هر دو گوشی را کامل شارژ کرده و به حالت خاموش در کنار هم قرار داده‌ایم. همزمان دکمه پاور هر دو را فشار دادیم.

گفتنی است آیفون SE 2020 ، بیست ثانیه سریع‌تر از سامسونگ A52 روشن شد و در مرحله اول پیروز این آیتم شد.

در ادامه چند اپلیکیشن مشابه را روی هر دو گوشی آیفون SE 2020 و سامسونگ A52صب کردیم و می‌خواهیم سرعت اجرا شدن آن‌ها را باهم تست کنید. ویدیو اجرای اپلیکیشن‌ها را می‌توانید در این لینک مشاهده کنید.

بررسی آیفون SE 2020

همچنین خلاصه اجرای تست را در تصویر زیر می‌توانید مشاهده کنید. در ستون وسط، هر اپلیکیشن در سمت هر یک از گوشی ها که پر رنگ‌تر است، نشان از اجرای سریع‌تر اپلیکیشن روی آن دستگاه است.

https://blog.sibapp.com/?p=6725

سرعت اینترنت مقایسه سرعت آیفون SE 2020 و سامسونگ A52

در این آیتم هر دو گوشی به یک وای فای متصل هستند. بعد از آغاز تست بطور همزمان آیفون با پینگ ۹۷ نسبت به پینگ ۱۲۲ سامسونگ پیروز شد. در آیتم سرعت دانلود هم همینطور. اما در آیتم سرعت آپلود آیفون با سرعت ۱/۴ سامسونگ مغلوب شد !

بنچمارک Antutu

همچنین در دقیقه چهاردهم این تست نتیجه اپلیکیشن بنچمارک Antutu را روی هر دو گوشی مشاهده می‌کنید. A52 در رده بندی ۱۰۰ گوشی برتر اندرویدی قرار نگرفته بود. با اینکه آیفون SE میان تمام دستگاه های اپلی شامل آیپد و آیفون رتبه شانزدهم را به خود اختصاص داده بود. البته این را می‌توان به تنوع بالای دیوایس های اندرویدی هم مرتبط دانست.

و اما در پایان تست باتری آیفون به ۹۵ دردصد و باتری سامسونگ A52 به عدد ۹۸ دردصد رسیده بود.

امیدواریم از این مقایسه و چالش دو گوشی پرطرفدار بازار لذت برده باشید. برای نقد و بررسی و مقایسه های بیشتر بلاگ سیب اپ را دنبال کنید.

تست سرعت آیفون ۱۲ مینی و ردمی نوت ۱۰ پرو شیائومی
نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.