تصویر آیفون ۱۳ در آخرین قسمت سریال Ted Lasso لو رفت !

1 1,129

سریال Ted Lasso از اپل تی‌وی پلاس در باره یک مربی فوتبال آمریکایی است که برای کمک به یک باشگاه فوتبال بریتانیایی استخدام شده است. اما افراد اهل تکنولوژی در آخرین قسمت این سریال متوجه یک نکته عحیب شده اند : تصویر آیفون ۱۳ بدون ناچ !

تصویر آیفون ۱۳

بازریگران در این سریال اغلب از محصولات اپل استفاده می‌کنند. اما بینندگانی که چشم عقاب دارند و به محصولا مورد استفاده در این سریال توجه زیادی دارند، تصویر بالا را شکار کرده اند. لحظه که این خانم گوشی موبایلش را برای چک کردن پیام ها از کیف در می‌آورد، می‌توان احتمال داد شاهد تصویر آیفون ۱۳ هستیم. آیفونی که از پشت بسیار شبیه آیفون ۱۲ است. همچنین تصویر پس زمینه iOS 14 برای آن قرار داده شده. اما از نگاه روبرو این‌ آیفون فاقد ناچ است.

تصویر آیفون ۱۳

اپل به دلیل محرمانه بودن محصولات و اطلاعات پیش از معرفی آن‌ها مشهور است. بنابراین بعید به نظر می رسد که این یک سیگنال عمدی باشد که نشان می دهد ناچ از آیفون ۱۳ حذف شده است. با این حال ، ماه هاست که شایعه شده است که آیفون ۱۳ دارای یک بریدگی کوچکتر نسبت به نسل های قبل از خودش خواهد بود.

با این حال تصور نمیشد یک صفحه نمایش کاملاً بدون بریدگی یا دوربین پانچ جزو برنامه های آیفون امسال باشد. از طرفی، چندین عکس نیز از نمای نزدیک آیفون‌های دیگر در همان قسمت این سریال وجود دارد که در آن ناچ به وضوح وجود دارد.

ادامه مطلب

 

اولین نظر
  1. […] بینی می‌شود در این کنفرانس شاهد رونمایی از آیفون ۱۳ و اپل واچ سری ۷ باشیم. البتته احتمال معرفی محصولات […]

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.