دربی ۸۸ با مجموعه سرخابی سیب اپ

0 284

سیب اپ برای دربی ۸۸ این امکان دوست‌داشتنی را برای فوتبال‌دوستان تدارک دیده است که بر مبنای آن، تنوع جامعی از خدمات اپلیکیشن‌های فوتبالی را در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است. مجموعه‌ی سرخابی با تنوع خوبی از اپلیکیشن‌های فوتبالی می‌تواند تمام نیازهای فوتبال‌دوستان را برای دربی تامین کند، به این ترتیب که کاربران می‌توانند با بهره‌گیری از این برنامه‌ها دربی را تماشا کنند، از اخبار و اطلاعات مسابقه آگاهی پیدا کنند، از تیم موردنظرشان حمایت کنند، نظرات و تفسیرها را جویا شوند و از دیگر خدمات متنوع این برنامه‌ها نیز بهره‌مند شوند. دربی ۸۸ را با مجموعه سرخابی سیب اپ تجربه کنید!

 

مجموعه‌ی سرخابی

شاید از طرفداران دوآتیشه استقلال یا پرسپولیس باشید یا اینکه اساسا فقط موقع برگزاری دربی و کل کل با طرفداران تیم مقابل فوتبال را بپسندید. در هر صورت، دربی ۸۸ فردا، پنجشنبه برگزار می‌شود و بازار بحث راجع برنده‌ی رقابت دوباره گرم شده است. برای بعضی افراد کل کل با طرفدار تیم مقابل به اندازه‌ی تماشای خود مسابقه جذاب است و همین امر سیب اپ را به این فکر انداخت که برای مسابقه فوتبال استقلال و پرسپولیس، مجموعه‌ی سرخابی را برای کاربران فوتبالی خود عرضه کند و اپلیکیشن‌های محبوب فوتبالی iOS را برای دانلود فهرست نماید.

دربی 88 با مجموعه سرخابی سیب اپ

 

البته این تمام داستان نیست و سیب اپ همچنین در صفحه اینستاگرام خود فضایی را برای کل کل طرفداران هردو تیم ذیل پست دربی ۸۸ درنظر گرفته است و به پنج نفر که کامنت‌های‌شان بیشترین لایک را از دیگران بگیرند، نیز هدایایی بدهد. علاقه‌مندان می‌توانند سری به صفحه‌ی اینستاگرام @sibapp بزنند و ذیل پست دربی ایده‌های کل کلی خود را با رعایت ادب و پرهیز از بی‌احترامی به صورت کامنت بنویسند. این امکان تا پایان روز جمعه همین هفته همچنان فراهم خواهد بود تا طرفداران هردو تیم قبل و بعد مسابقه بتوانند حسابی برای تیم خود بازارگرمی کنند. اطلاعات بیشتر در مورد رقابت اینستاگرامی دربی ۸۸ سیب اپ را از اینجا مطالعه نمایید.

سیب اپ برای فوتبال‌دوستان دربی ۸۸ تمام برنامه‌‌های لازم را تحت مجموعه سرخابی برای لذت بردن از مسابقه‌ی استقلال و پرسپولیس فراهم کرده است تا کاربران ایرانی iOS هیچ کمبودی از بابت لذت بردن از تمام جنبه‌های دربی ۸۸ نداشته باشند. پس کافیست سیب اپ را باز کنید و با نصب اپلیکیشن‌های موردنظرتان از میان مجموعه‌ی سرخابی، خود را برای دربی پنجشنبه مجهز کنید و تمام بهره‌های ممکن این رقابت مهیج را یکجا از آن خود کنید.

[call_to_action title=”” icon=”icon-lamp” link=”http://bit.ly/2OQPV6Q” button_title=”” class=”” target=”_blank” animate=””]به منظور مشاهده و نصب برنامه‌های دربی ۸۸ از مجموعه سرخابی کلیک کنید![/call_to_action]

 

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.