دربی ۸۸ بدون کل کل در اینستاگرام؟

0 297

مگر دربی ۸۸ بدون کل کل در اینستاگرام به دل می‌نشیند؟ دربی استقلال و پرسپولیس فردا، پنجشنبه برگزار می‌شود و بازار بحث راجع برنده‌ی رقابت دوباره گرم شده است. برای بعضی افراد کل کل با طرفدار تیم مقابل را به اندازه‌ی تماشای خود مسابقه جذاب می‌دانند و همین امر سیب اپ را به این فکر انداخت که تا شروع مسابقه فوتبال استقلال و پرسپولیس، در صفحه اینستاگرام خود فضای این رقابت لفظی مهیج را برای کاربران خود فراهم کند و به پنج نفر که جالب‌ترین کامنت‌ها را از نگاه دیگران بنویسند، نیز هدایایی بدهد.

 

کمپین اینستاگرامی دربی ۸۸ سیب اپ

علاقه‌مندان می‌توانند سری به صفحه‌ی اینستاگرام @sibapp بزنند و ذیل پست دربی ۸۸، کل کل‌های خود را با رعایت ادب و پرهیز از بی‌احترامی به صورت کامنت بنویسند. این امکان تا پایان روز جمعه همین هفته همچنان فراهم خواهد بود تا طرفداران هردو تیم قبل و بعد مسابقه بتوانند حسابی برای تیم خود بازارگرمی کنند.

البته پرواضح است که هنر طرفداران هردو تیم در این امر خواهد بود که در عین رعایت ادب بتوانند گزنده‌ترین کامنت‌ها را برای تیم مقابل خود بنویسند وگرنه کل کل با بیان خلافی عفت، هنر نیست. لذا از تمام علاقه‌مندان استدعا می‌شود که هنر کل کل خود را تنها با رعایت ادب و پرهیز از فحاشی و تهمت نشان دهند که البته در غیر این صورت، کامنت‌های غیراخلاقی از رقابت کنار گذاشته خواهند شد.

سیب اپ همچنین در استقبال از هیجان فوتبال‌دوستان ایرانی برای دربی ۸۸ یک امکان دوست‌داشتنی دیگر را هم برای علاقه‌مندان دربی تدارک دیده است که بر مبنای آن، تنوع جامعی از خدمات اپلیکیشن‌های فوتبالی برای این رویداد فراهم کرده است. مجموعه‌ی سرخابی با تنوع خوبی از اپلیکیشن‌های فوتبالی می‌تواند تمام نیازهای فوتبال‌دوستان را برای دربی تامین کند، به این ترتیب که کاربران می‌توانند با بهره‌گیری از این برنامه‌ها دربی را تماشا کنند، از اخبار و اطلاعات مسابقه آگاهی پیدا کنند، از تیم موردنظرشان حمایت کنند، نظرات و تفسیرها را جویا شوند و از دیگر خدمات متنوع این برنامه‌ها نیز بهره‌مند شوند. علاقه‌مندان می‌توانند بعد از کل کل و بحث زیر پست دربی ۸۸ پیج اینستاگرام سیب اپ، به Bio پیج رفته و روی لینک آن کلیک کرده تا به صفحه نصب برنامه‌های مجموعه‌ی سرخابی رجوع کنند. اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه سرخابی را از اینجا مطالعه نمایید.

استقلال یا پرسپولیس، برنده کدامست

 

به این ترتیب، سیب اپ با آغاز هفته آتی به پنج کامنتی که بیشترین لایک را در همان پست دربی کسب کرده باشند، معرفی خواهد کرد و جوایز ارزشمندی را به آنها اعطا خواهد کرد. این جوایز به شرح زیر هستند:

  1. نفر اول، برنده یک اشتراک رایگان شش‌‎ماهه سیب اپ
  2. نفر دوم، برنده یک اشتراک رایگان سه‌ماهه سیب اپ
  3. نفر سوم، برنده یک اشتراک رایگان یک‌ماهه‌ سیب اپ
  4. نفر چهارم، برنده یک اشتراک رایگان یک‌ماهه‌ سیب اپ
  5. نفر پنجم، برنده یک اشتراک رایگان یک‌ماهه‌ سیب اپ

امید است که فضاهایی از این دست فرهنگ گفتگو و بحث را در فضای سالم اعتلا بدهد و اجازه دهد که در عین بیان ایده‌ها مخالف، احترام به شان و حقوق هر دو طرف بحث، بالاترین اولویت کاربران قرار بگیرد. منتظر کامنت‌های داغ شما هستیم!

 

[highlight background=”green” color=””]به پیج اینستاگرام سیب اپ بپیوندید![/highlight]

 

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.