معرفی بازی Truck Simulator PRO 2

0 422

این بازی نسخه‌ی دوم بازی بسیار پرطرفدار Truck Simulator PRO است که از بهترین شبیه‌سازهای رانندگی با کامیون در جاده‌های آمریکا بشمار می‌رود. علی‌رغم اینکه سری دوم این بازی تا حد زیادی جنبه‌های اصلی خود را حفظ کرده است، ولی همچنین در این نسخه شاهد مدل‌های کامیون بیشتر و بزرگراه‌های متنوع‌تری هم هستیم که هیجان و جذابیت آن را دوچندان کرده است.

هدف شما در این بازی این است که برای خود یک امپراطوری حمل و نقل موفق در ایالات متحده راه بیاندازید و بار خود را به مشتریان‌تان به موقع تحویل دهید. شما در این دنیای گسترده باید کامیون و بار آن را با کمک نقشه‌های دقیق به مقصد برسانید و در این حین از تقاطع‌ها، جاده‌ها، پل‌ها، جاذبه‌های دیدنی، تپه‌ها، باتلاق‌ها، دره‌ها و دیگر چشم‌اندازها لذت ببرید. اما فکر نکنید که کار ساده‌ای در پیش دارید، بلکه در این راه باید با خستگی مفرط، کاهش سوخت، مسیرهای ناهموار و غیره مبارزه کنید تا به هر قیمتی که شده، کالاهای پشت کامیون را به دست مشتریان خود بسپارید.

[feature_box image=”” title=”” background=”#55a3ca” link=”http://bit.ly/2y9RW74” target=”_blank”]برای نصب بازی Truck Simulator PRO 2 از اپ استور ایرانی سیب اپ کلیک کنید[/feature_box]

تا حالا به این فکر کرده‌اید که رانندگی در جایگاه یک راننده کامیون حرفه‌ای چه حسی دارد؟ مبارزه با خستگی واقعی و ته کشیدن سوخت در میان ناکجاآباد و بسیاری از دیگر مصائب این کار باعث می‌شود که شما به یک برنامه‌ریزی و مدیریت تمام جنبه‌های بازی نیاز داشته باشید تا بتوانید بار خود را به موقع تحویل دهید و درآمد خودتان را افزایش دهید. به خاطر داشته باشید که شما در جاده تنها نیستید و ممکن است پلیسی در نزدیکی شما باشد؛ بنابراین هرگونه بی‌احتیاطی مانند سرعت غیرمجاز و یا آسیب رساندن به وسایل نقلیه دیگر، منجر به جریمه شدن‌تان می‌شود که این امر از پس‌انداز کاری شما می‌کاهد.

 

TSP

 

در TSP 2 شما می‌توانید از میان هشت دستگاه کامیون مختلف و مسیرهای بسیار متنوع حمل بار انتخاب کرده و کامیون خود را با بکارگیری و خرید قطعاتی مانند موتور و گیربکس کاملا شخصی‌سازی کرده و ظاهر کامیون خود را نیز مطابق سلیقه‌‎ی خود دربیاورید. همچنین صدها ماموریت‌ متنوع از جمله حمل الوار، چوب، ماشین‌آلات سنگین و غیره می‌تواند حسابی شما را برای مدتی طولانی مشغول به خود نگه دارد.

به منظور نصب نسخه iOS بازی موبایل Truck Simulator PRO 2 کلیک کنید!

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.