معرفی بهترین شورتکات‌های آیفون در سال ۲۰۲۱ – قسمت اول

2 669

اپلیکیشن شورتکات یک اپلیکیشن بسیار کاربردی و جذاب روی iOS است که شاید تا امروز چندان مورد توجه‌تان نبوده. اما با تعریف میانبرهای کاربردی می‌توان استفاده های خارق‌العاده‌ای از این ابزار کرد. با ما همراه باشید با معرفی بهترین شورتکات‌های آیفون در سال ۲۰۲۱ از نگاه سیب اپ. در ضمن برای دریافت هر یک از شورتکات‌ها می‌توانید روی عنوان آن کلیک کنید.

Turn On Alarms

اگر شما هم از دسته افرادی هستید که برای بیدار شدن چندین هشدار ساعت تنظیم می‌کنید. اکنون دیگر نیاز نیست هربار یک به یک این هشدار ها را فعال کنید. تنها با فعال کردن این میانبر و انتخاب ساعت بیداری، تمامی هشدار های قبلی از ۴۵ دقیقه پیش از ساعت انتخابی فعال می‌شوند. برای مثال ساعت ۷:۳۰ را انتخاب کرده ایم. به تصویر زیر دقت کنید.

Orientation Lock

شاید هر بار که بخواهیم چرخش خودکار صفحه را فعال یا غیر فعال کنیم، پایین کشیدن کنترل سنتر خصوصاً وسط تماشای فیلم یا بازی کار دشواری باشد.

در این صورت کافیست از یک میانبر ساده استفاده کنیم. برای فعال و غیر فعال کردن این گزینه یک میانبر تعریف کرده ایم. و فعال یا عیر فعال کردن این میانبر را در Setting \ Accessibility \ touch \ Back Tap روی یکی از گزینه های Double tap یا Triple Tap قرار می‌دهیم.

اکنون با دو یا سه بار ضربه زدن به پشت گوشی میانبر فعال یا غیر فعال کردن چرخش خودکار، روشن و خاموش خواهد شد.

برای مشاهده آموزش ویدیویی اضافه و استفاده از این شورتکات‌ها کلیک کنید. منتظر قسمت دوم بهترین شورتکات‌های آیفون از بلاگ سیب اپ باشید.

2تعداد نظرات :
  1. […] هر میانبر در عنوان آن قرار داده شده است. برای مشاهده قسمت اول کلیک […]

  2. […] هر میانبر در عنوان آن قرار داده شده است. برای مشاهده قسمت اول کلیک […]

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.