معرفی بهترین شورتکات های‌ آیفون در سال ۲۰۲۱ – قسمت دوم

0 1,412

پس از تماشای ویدیو معرفی بهترین شورتکات های‌ آیفون و آموزش اضافه کردن و استفاده از آن‌ها، در قسمت دوم نیز به توضیح خلاصه تعداد دیگری از میانبرها اشاره می‌کنیم. ضمناً لینک دانلود هر میانبر در عنوان آن قرار داده شده است. برای مشاهده قسمت اول کلیک کنید.

معرفی بهترین شورتکات‌های آیفون در سال ۲۰۲۱ – قسمت اول

Photos Toolkit

یک میانبر کاربردی و فوق‌العاده است که ابزار زیادی برای ویرایش تصاویر در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای مثال با انتخاب گزینه Flip Images می‌توانید به راحتی با انتخاب یک تصویر یا اسکرین‌شات‌ها شات از صفحه، آن را قرینه کنید.

Font Switcher

برای تغییر فونت متن‌ها در iOS، درگیر اپلیکیشن های متعدد تغییر فونت نشوید. Font Switcher یکی از بهترین شورتکات های‌ آیفون برای تنوع فونت است که به سادگی این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد. کافیست آن را انتخاب کنید و متن خود را در پنجره‌ای که باز می‌شود تایپ کنید.

اکنون می‌توانید فونت مورد نظر خود را از میان صدها فونت پیش رو انتخاب کنید. متن تایپ شده را کپی، و در محل مورد نظر درج کنید.

WIFI QR CODE بهترین شورتکات‌ آیفون از نگاه سیب اپ !

با استفاده از این شورتکات می‌توانید یک QR Code بسازید و پسوورد وای فای خود را روی آن تعریف کنید. اگر خواستید پسوورد وای فای را در اختیار هرکس قرار بدهید، کافیست از او بخواهید QR Code ساخته شده را اسکن کند تا به وای فای متصل شود.

Combine Screenshots V

این شورتکات به شما کمک می‌کند اسکرین‌شات‌ها و اسکرین‌ ریکورد هایی که در آیفون دارید را به هم بچسبانید و باهم ادغام کنید تا یک داستان یا محتوای تصویری کاربردی تولید کنید.

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.