چگونه می‌توان وضعیت آنلاین بودن خود را در واتس‌ اپ مخفی کرد + لینک دانلود

207

این روزها واتس اپ به یکی از محبوب‌تریت اپلیکیشن‌های پیام‌رسان در پلتفرم‌های مختلف تبدیل شده‌است. این پیام‌رسان از قابلیت‌های کاربردی زیادی مثل تماس تصویری و صوتی برخوردار است.

اگر تا به حال از واتس اپ استفاده نکرده‌اید می‌توانید از طریق این لینک دانلود کنید:

https://goo.gl/8wUVT6

همان‌طور که می‌دانید، کاربران می‌توانند با دیدن Last seen در واتس‌اپ از آخرین وضعیت آنلاین بودن‌ افراد در این پیام‌رسان مطلع شوند تنظیمات مربوط به وضعیت آنلاین بودن در واتس‌اپ یکی از بخش‌های موجود در این پیام رسان بوده که می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

برای ایجاد تغییرات در تنظیمات وضعیت آنلاین بودن در واتس‌اپ خود، مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

  • آخرین نسخه از واتس‌اپ را دانلود کنید.
  • برنامه را باز کرده و در صفحه اصلی بر روی آیکون سه نقطه کلیک کنید.
  • بر روی Settings کلیک کنید.
  • وارد بخش Account شوید.
  • بر روی Privacy تپ کنید.

واتس اپ

  • بر روی گزینه Last Seen کلیک کرده و گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.
  • با کلیک بر روی Last Seen و انتخاب گزینه Nobody، وضعیت Last Seen در واتس‌‌اپ شما به طور کامل مخفی شده و برای افراد در این پیام رسان نمایش داده نمی‌شود. در صورتی که بخواهید تنها مخاطبین‌تان از وضعیت آنلاین بودن‌ در واتس‌اپ باخبر شوند، می‌بایست گزینه My Contact را انتخاب کنید.Everyone هم وضعیت Last Seen در واتس‌اپ شما را برای همه نمایان می‌کند.

واتس اپ

متاسفانه واتس‌اپ مانند تلگرام در این زمینه آنچنان حرفه‌ای عمل نکرده و امکان شخصی سازی بیشتر را به کاربر نمی‌دهد تا با انتخاب افراد به صورت دستی، از نمایش آنلاین بودن خود برای افراد خاص، جلوگیری کرد.

البته می‌توان از ترفند خاصی در این زمینه استفاده کرد و توسط آن، به شخصی سازی این وضعیت پرداخت. برای انجام این کار می‌توان مود Last Seen را بر روی حالت My Contatct قرار داد. در این حالت که وضعیت آنلاین بودن‌تان تنها برای مخاطبین اشتراک گذاشته می‌شود، فردی را که نمی‌خواهید از Last Seen شما باخبر شود، از لیست مخاطبین‌تان در واتس‌اپ پاک کنید.

 

 

 

نظرات بسته هستند.