Alto’s Odyssey، بازی موبایل برتر اپل ۲۰۱۸

0 157

بعد از موفقیت چشمگیر بازی موبایل Alto’s Adventure، سری دوم آن بخاطر طراحی گرافیکی مینیمالیست و گیرایش با نام Alto’s Odyssey، بازی موبایل برتر اپل ۲۰۱۸ شناخته شده است. این بازی جدید توسط شرکت توسعه‌دهنده بازی موبایل Snowman ارائه شده و علاوه بر زیبایی فوق‌العاده چشم‌نواز محیط گرافیکی آن، سهولت، فضای بی‌استرس بازی، لذت اسکی‌سواری سریع با امکان کنترل تک‌دستی آن باعث شده که سری بازی‌های آلتوز به یکی از بهترین بازی‌های موبایل سال‌های اخیر تبدیل گردد.

نگاهی به Alto’s Odyssey

بازی موبایل Alto’s Odyssey

 

بعد از گذشته بیش از دو سال از عرضه Alto’s Adventure، در ماه فوریه ۲۰۱۸ استدیوی Snowman سری جدید این بازی را با عنوان Alto’s Odyssey را برای پلتفرم iOS معرفی کرد که البته مدتی بعد، نسخه اندروید آن هم ارائه شد. هری نِزبیت، توسعه‌دهنده و کارگردان اصلی سری بازی‌های آلتوز است.

فضای این سری در بیابان خیال‌انگیزی قرار دارد که در فضاهای کویری اما متنوعی چون درخشش ستاره‌های پرنور، طوفان شب، آسمان صاف کویر و روزهای داغ و آفتابی کویرهای قاره‌ی آمریکا طراحی شده است. علی‌رغم سرعت بالای بازی و رقابت برای کسب امتیاز و جایزه در آلتوز ادیسه، حس کلی طراحی گرافیکی این بازی القاگر حس آرامش و راحتی جالبی است که البته از این بابت، گزینه‌ی خوبی برای محیط‌های پراسترس جوامع مدرن کاربران است. به‌ علاوه اینکه امکان بازی با یک دست به کاربر احساس راحتی بیشتری در کنترل شخصیت آلتوز را می‌دهد.

 

نگاهی به Alto’s Adventure

بازی موبایل Alto’s Odyssey

 

وقتی بازی آلتوز اَدونچر در سال ۲۰۱۵ معرفی شد، همان سال جوایز بسیاری را برای طراحی بی‌نظیرش از آن خود کرد و بارها در رسانه‌های بررسی بازی‌های موبایل مورد تحسین قرار گرفت، به‌طوری که از آن زمان تاکنون بازی آلتوز ادونچر به یکی از بهترین بازی‌های پلتفرم‌های موبایل تبدیل شده است.

شما در این بازی در نقش یک اسکی‌سواری نمایش داده می‌شوید که مسیرهای بی‌پایانی را در زمینه‌ای از چشم‌اندازهای زیبا درمی‌نوردید. حتی برای اینکه در این بازی استرس نداشته باشید و فقط خود را به اسکی‌ در زیبایی طبیعت بسپارید، به‌تازگی حالت Zen Mode هم به بازی اضافه شده تا اگر مایل باشید، در حالت فارغ از امتیازگیری و رقابت فقط از بازی و زیبایی محیط پیرامون خود لذت ببرید.

اپ استور ایرانی سیب اپ هردو سری این بازی موبایل فوق‌العاده دوست‌داشتنی را در مجموعه‌ی ۱۷،۰۰۰ اپلیکیشنی خود قرار داده است و شما می‌توانید با کلیک روی آیکون‌های هرکدام از این بازی‌ها، روی گوشی iOS خود نصب کنید. فراموش نکنید لذت بردن از بازی‌های Alto’s را به دوستان و نزدیکان خود فراموش نکنید!

 

برای نصب بازی Alto’s Odyssey (2018) از سیب اپ کلیک کنید!Alto’s Odyssey

برای نصب بازی Alto’s Adventure (2015) از سیب اپ کلیک کنید!

alto's adventure

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.