طرح آموزشی «Everyone Can Create»

0 161

در اوایل امسال اپل طرح آموزشی “Everyone Can Create” را معرفی نمود که شامل دوره‌های آموزشی موسیقی، ویدئو، عکاسی و طراحی برای کاربران آیپد می‌شود. سابق بر این، این طرح آموزشی در ۳۵۰ مدرسه به صورت آزمایشی پیاده شده بود و حالا اپل می‌گوید که این طرح را برای عموم نیز ارائه می‌دهد.

این پروژه جدید و رایگان به معلم‌ها ابزاری سودمند و جالب برای استفاده از مهارت‌های خلاقانه دانش‌آموزان در دروس خود می‌دهد و دانش‌آموزان می‌توانند به کمک آن تکالیف و موضوعات درسی خود را نیز انجام دهند. در واقع، طرح آموزشی “Everyone Can Create” یا «همه می‌توانند خلق کنند» به عنوان مکمل طرح اموزشی معروف اپل موسوم به “Everyone Can Code” است که به علاقه‌مندان امکان یادگیری کدنویسی را ارائه می‌دهد.

 

طرح everyone can create از اپل

 

پروژه «همه می‌توانند خلق کنند» به این منظور طراحی شده است که به معلم‌ها این امکان را بدهد که براحتی بتوانند خلاقیت را در برنامه‌های آموزشی فعلی خود بگنجانند و از آن در دروسی چون زبان، هنر، ریاضی، علوم، تاریخ، جامعه‌شناسی و کدنویسی بهره بگیرند.

طرح «همه می‌توانند خلق کنند» اساسا برای بهره‌برداری از آیپد جدید ۹.۷ اینچی و Apple Pencil ایجاد شده که در مراسم کمپانی اپل در ماه مارس، شیکاگو به بازار معرفی شدند. تا پیش از عرضه این محصولات، تنها مدل iPad Pro گران‌قیمت امکان استفاده از قلم را پشتیبانی می‌کرد. اما حالا آیپد جدید تنها با قیمت ۲۹۹ دلار به مدارس ارائه می‌شوند، هرچند که قیمت مصرف‌کننده این آیپد ۳۲۹ دلار است.

everyone can create

نظر خود را درباره این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.