خرید اشتراک

کاربر گرامی سیب اپ برای دانلود سیب اپ نیاز به تهیه اشتراک ویژه دارید.

در حال حاضر سیب اپ اپلیکیشن‌های خارجی را منتشر می‌کند.

قبل از خرید اشتراک، لطفا از طریق سایت سیب اپ اطمینان حاصل کنید که اپلیکیشن درخواستی شما در سیب اپ موجود است. سپس اقدام به خرید اشتراک نمائید.

به زودی تمامی اپلیکیشن‌ها در سیب اپ قرار خواهند گرفت.

توضیحات بیشتر

کاربر عزیز
با توجه به اینکه در کمتر از یک ماه، سیب‌اپ مجددا برای بار دوم از سوی شرکت اپل مسدود شده است، ناچار به تغییر سیاست‌های خود شده‌ایم تا بتوانیم به نحوی دیگر خدمات خود را به شما ارائه دهیم.
یکی از دلایل مسدود شدن پی در پی سیب‌اپ از جانب اپل، تعداد کاربران چند میلیونی آن است. بعد از آنکه اپلیکیشن‌های ایرانی از دسترس خارج شدند، در مدت زمان کوتاهی چند میلیون کاربر اقدام به نصب مجدد اپلیکیشن‌های مورد نیاز خود از سیب‌اپ کردند که این امر در مسدود شدن دوباره‌ی سیب‌اپ بی‌تاثیر نبود. بر همین اساس سیب‌اپ ناچارا با اتخاذ سیاست جدید در تلاش است تا امکان مسدود سازی توسط اپل را به حداقل برساند. لذا در نسخه جدید متاسفانه دیگر قادر به ارائه اپلیکیشن‌های ایرانی با مدل قبلی و به صورت رایگان نیستیم.
نسخه فعلی سیب‌اپ برای استفاده کاربران ویژه‌ی سیب‌اپ طراحی شده است که بتوانند از اشتراک باقی مانده‌ی خود استفاده کنند. کاربران جدید نیز برای استفاده از سرویس سیب‌اپ، پیش از دانلود آن، ملزم به تهیه اشتراک ویژه هستند. در این نسخه تمرکز بر روی ارائه اپلیکیشن‌های خارجی است که مزیت‌های آن نسبت به قبل تغییری نکرده است. با تهیه اشتراک ویژه سیب‌اپ امکان دانلود خاص‌ترین اپلیکیشن‌های پولی خارجی با هزینه‌ای نزدیک به 2 دلار وجود دارد.
ما در تلاشیم که به زودی نسخه نهایی سیب‌اپ را با ارائه کامل اپلیکیشن‌های ایرانی برای تمامی کاربران منتشر کنیم.

پلن اشتراک خود را انتخاب نمایید