رفتن به محتوا رفتن به فوتر

آموزش قفل کردن برنامه در آیفون بدون نیاز به نصب برنامه

در حال حاضر برنامه های بسسیاری برای قفل کردن برنامه در آیفون وجود دارد و شما میتوانید با استفاده از آنها برای برنامه های خودتون رمز بگذارید .

اما در این آموزش قصدر داریم با استفاده از پیشفرض خود آیفون این کار را انجام دهیم که هم امنیت بالاتری دارد و هم بسیار ساده است و نیازی به نصب برنامه اضافی ندارد !

قفل کردن برنامه در آیفون

برای این کار ابتدا وارد Settings میشوید و از آنجا وارد آپشن Screen Time میشوید .

حالا در Screen Time  باید گزینه Use Screen Time Passcode را انتخاب کنید و رمز 4 رقمی و مورد نظر خودتان را وارد کنید .

بعد از وارد کردن رمز از شما یک Recovery Passcode میخواهد که باید Apple ID و پسوردتون را وارد کنید .

بعد از اینکه اپل آِدی خودتان را وارد کردید ، بصورت خودکار دوباره به صفحه Screen Time بازگردانده میشود اما اینبار گزینه Use Screen Time Passcode به  Change Screen Time Passcode تبدیل میشود .

حالا به قسمت App Limits بروید و بر روی Add Limit بزنید . بعد از وارد کردن کدتان لیستی از همه برنامه هایتان برای شما به نمایش در می آید و میتوانید هر کدام از آنها را قفل کنید .

همچنین شما توانایی قفل کردن صفحات وبسایت داخل Safari را نیز دارید !

بعد از اینکه برنامه مدنظر خوتان را انتخاب کردید ، گزینه Add  را بزنید . در صفحه باز شده شما میتوانید مدت زمانی که برنامه پس از وارد کردن کد باز است را تعیین کنید که کمترین مقدار آن 1 دقیقه میباشد .

حال اگر به سراغ برنامه ای که قفل کردید بروید ، با دو گزینه Ok و Ask For More Time روبرو میشود . اگر Ok را بزنید از برنامه خارج خواهید شد.

که برای استفاده از برنامه باید گزینه دوم را انتخاب کنید و بر روی گزینه Enter Screen Time Passcode بزنید .

حال سه گزینه زمانی در اختیار شما قرار میدهد ، تا 15 دقیقه ، تا 1 ساعت و یا برای کل روزکه بسته به نیاز خودتون میتوانید هرکدام از این سه گزینه را انتخاب کنید و از برنامه استفاده کنید .

ارسال نظر